1. Головна
  2. Заклепки

Заклепки

Заклепки

Заклепки – кріпильні матеріали, давно і успішно використовуються для з’єднання листового металу в найважливіших і відповідальних місцях. Це виріб являє собою стрижень з поперечним круглим перетином, що має головки на кінцях. Якщо правильно підібрати таку деталь, вона створить з’єднання, яке буде не гірше зварювального. Заклепка відмінно справляється з будь-якими навантаженнями, включаючи змінні, вібраційні.

Особливого поширення вона набула завдяки своїй універсальності і рознімної конструкції. Від’єднати, що було скріплене, неможливо без пошкодження всіх елементів. Саме вони є головною складовою кріплення. Заклепки для металу найпростіше використовувати для профілів і листів з однорідного або різного матеріалу.

Різновиди, особливості

Сталевий будівельне кріплення такого типу повинен забезпечити необхідну міцність з’єднання з урахуванням вимог до швах і різних додаткових характеристик. Він робиться не тільки з металу. Для виробництва використовують також латунь, алюміній, мідь.

Купити сталеві заклепки варто для міцного і надійного з’єднання металевих профілів. Вони діляться на кілька видів:

  • прості. Відрізняються характерною грибовидной формою. Їх також легко розпізнати за особливою замикає голівці. Відрізняються високою міцністю, витримують дуже великі, інтенсивні навантаження;
  • витяжні. Застосовуються для зшивання двох металевих листів тоді, коли дістатися до них можна тільки з одного боку;
  • різьбові. Найзручніші в роботі. З їх допомогою можна створювати розбірні з’єднання.

Матеріали, використовувані для виробництва заклепок, повинні відрізнятися високою пластичністю і міцністю. На сайті Forostina такі кріплення можна купити оптом за доступною ціною.

Меню
error: Content is protected !!