Профнастил (або металопрофіль) — найпоширеніший покрівельний матеріал, який широко застосовують при будівництві житлових, виробничих і громадських будівель, складських й торгових об’єктів, гаражів, в будівництві несучих конструкцій, а також реконструкції та модернізації старих будівель.

Профнастил вкладається як по вертикалі так і по горизонталі, може використовуватися як для внутрішнього, так і для зовнішнього оформлення будівель, ідеально підходить для огорожі. Профнастил дозволяє облаштовувати крівлі практично будь-якого рівня складності. Мінімальні відходи при монтажі досягаються виробництвом під розмір індивідуального замовлення.

Характеристики

  • Тип: профнастил Т-10, Т-12, Т-18.
  • Сировина: сталь Arcelor Mittal, Німеччина.
  • Товщина: 0,5 мм.

Профнастил Т-10


Т-10 — стіновий профнастил, корисна ширина — 1155±8 мм, низький профіль 10 мм з матовим декоративним покриттям. Конструкція профнастилу Т-10 не розрахована на великі навантаження, тому він використовується виключно як облицювальний матеріал для швидкомонтажних будівель, для внутрішнього оздоблення будівель виробничо-складського призначення, для підшивки стель, фронтонів, карнизних звисів, а також може бути використаний для зведення постійної огорожі у приватному будівництві.

Профнастил Т-12


Т-12 — стіновий профнастил, корисна ширина — 1111±8 мм, низький профіль 12 мм з матовим декоративним покриттям. Конструкція профнастилу Т-12 схожа з моделлю Т-10 та має аналогічну сферу застосування — облицювальний матеріал для швидкомонтажних будівель.

Профнастил Т-18


Т-18 може застосовуватись для таких же задач як і Т-10 та Т-12, крім того може застосовується в якості покрівельного матеріалу на невеликих об’єктах, таких, як навіси, козирки, битовки, гаражі, кіоски тощо, якщо кут нахилу покрівлі більше 18°. Корисна ширина — 1044±8 мм, висота профілю 18 мм з матовим декоративним покриттям. Залежно від виду профілювання може бути виконаний в стінному варіанті (широкою частиною хвилі вгору) або в покрівельному (вузька частина хвилі вгору для надання більшої жорсткості).