Підвісна стеля Armstrong (Армстронг) — це система, яка складається з металевого каркасу, прикріпленого до стелі, на який укладаються плити. Підвісну стелю широко використовують при ремонті офісів, для облаштування стель супермаркетів, вокзалів, адмінбудівель і навіть житлових будинків. Плити підвісних стель Armstrong зазвичай мають розмір 600 х 600 мм, рідше зустрічаються розмір плит 1200 х 600 мм.

Переваги підвісної стелі Armstrong: простий і недорогий монтаж, між підвісною стелею і плитою перекриття залишається місце в якому ховаються кабелі, вентиляційні канали і т.д., ремонтопридатність, приховування дефектів старої стелі, звукоізоляційні та теплоізоляційні властивості.

Особливості підвісної стелі з металічними або алюмінієвими плитами:

  • Акустична корекція і звукоізоляція.
  • Протипожежна безпека і світловідбивання.
  • Стійкість до вологи і механічних пошкоджень.

Всі металічні касети виготовляють із листового металу, товщиною 0,4 мм, 0,45 мм або 0,5 мм з різними видами кольорового декоративного покриття, виконаного в заводських умовах.

Плити з металу для підвісної стелі можна застосовувати у вологих приміщеннях, складських та медичних приміщеннях, торгових залах, офісах — вони стійкі до вологи їх можна мити. Плити для підвісної стелі можуть бути плоскими (Bord) або об’ємними (Tegular).