Якісні
Водостічні
системи

Гарантія Поширюється 30 – річна гарантія на збереження функціональності, та 15 – річна на лакофарбове покриття.

Якісні з’єднання – Концепція з’єднувачів і заглушок забезпечує 100 % ефективність проти витікання води навіть із самих проблемних місць

10 кольорів – Велика палітра основних кольорів, що дозволяє підібрати бажаний колір для вашого будинку.

Детальний опис

Водостічні системи
компанії Forostina

Наша компанія аналізувала ринок водостічних систем тривалий відрізок часу. Ми звертали увагу на всі переваги, та недоліки конкурентів. І ось після тривалого аналізу і дискусій з монтажниками водостічних систем, ми зробили рішучий крок – запустили власне виробництво водостічної системи FOROSTINA, яка не має недоліків і кожна деталь якої продумана до найменших дрібниць.
При виборі нашої водостічної системи покупець може розраховувати на високу якість, яка гарантує довговічність усіх деталей, а спеціалісти – монтажники на швидке та зручне встановлення кожної деталі.

Тепер покупцю не потрібно переплачувати за імпортну водостічну систему, яка переоцінена за рахунок логістики і ціна не відповідає якості тому, що він може без проблем замовити водостічну систему FOROSTINA за доступною ціною, яка виготовляється з Європейської сировини та на Європейському обладнанні і відповідає всім нормам.

Широкий вибір
Водостічних систем

Ринва (Жолоб)

Ринва – вузький канал, який є одним з основних компонентів водостічної системи, який збирає і направляє дощову воду з даху будівель. Основне завдання водостічного жолоба захистити фундамент будівлі відводячи воду.

Сталь – тверда
основа продукції

Водостічна система FOROSTINA доступна у такому варіанті розміру:

  • 128/87

RAL 9010

RAL 3009

RAL 7016

RAL 3005

RAL 6020

RAL 7024

RAL 8017

RAL 8019

RAL 9005

Zink

Переваги водостічних систем

1 Якісний матеріал

Водостічна система FOROSTINA виготовлена зі Словацької листової сталі марки DX-53 від копанії U.S. Steel. Оцинкований матеріал покритий шаром фарби 35 мкм з обох сторін. Товщина становить 0,65 мм.

2 Міцний торцевий гак Strong

Гаки для торцевої дошки виготовлені з листової сталі товщиною 1 мм, фарбовані методом порошкового фарбування. Їх виключно міцна конструкція забезпечує підтримку жолоба під навантаженням льоду і снігу.

3 Глибина жолоба

На відміну від конкурентів, жолоб від компанії FOROSTINA виготовляється з розгортки металу 280 мм, а не 250 мм. Тим самим це робить його глибину більшою і надає перевагу в використанні, забезпечуючи від переливання води.

4 Надійна лійка Queen

За рахунок свого великого розміру, лійка Queen забезпечить змогу обробити більшу к-сть води і маючи тільки 1 шов приємно здивує надійністю зєднання.

5 Погодні умови

Сталь з якої виготовляється водостічна система FOROSTINA є дуже міцним матеріалом, що має незначне теплове розширення. Монтаж можна здійснювати як при низьких, так і при високих температурах.

6 Естетичність

Всі деталі водостічної системи виконані на професійному Європейському обладнанні, що робить їх виконання ідеально точним. Після завершення монтажу, ви будете в захваті від вигляду водостічної системи. Особливими елементами будуть лійка Queen та гак Strong. Вони завжди будуть виділятися серед усіх деталей і показувати три основні речі – Якість, стійкість та красу!

Меню
error: Content is protected !!