1. Головна
  2. Саморізи

Саморізи

Саморізи

Саморізи (самонарізні гвинти) – це одні з найбільш поширених і відомих інструментів, використовуваних для кріплення. Являють собою цвяхи, легко вкручуються в різні матеріали без додаткових пристосувань. Застосовуються в будь-якій сфері будівництва при зведенні житлових, комерційних, промислових об’єктів. Універсальність самореза робить його найзручнішим кріпильних матеріалом, відповідним для застосування зовні або всередині приміщень.

При великому будівництві найпростіше купувати самонарізні гвинти оптом, щоб завжди мати потрібну кількість під рукою. Таке кріплення можна використовувати для з’єднання металу, дерев’яних конструкцій, листів гіпсокартону. В інтернет-магазині Forostina ці деталі завжди в наявності. У нас можна купити саморізи за доступною ціною за штуку.

Особливості застосування

Саморіз – універсальна деталь, затребувана при капітальному ремонті, будівництві або косметичної реконструкції. Для його закручування не потрібно особливого тиску, тому з ним легко розбереться навіть людина без будівельного досвіду. Сучасні виробники пропонують кілька видів саморізів, що відрізняються за вартістю:

  • шурупи. Найпоширеніші елементи з рідким кроком різьблення. Призначені для гіпсокартону;
  • з конусоподібними головками. Добре з’єднують між собою два металевих профілю;
  • шестигранники. Відмінний варіант для деревини. Сумісні з пластмасовими і металевими дюбелями;
  • для покрівлі. Призначені для надійного і міцного кріплення складових металочерепиці. Мають щільне оцинковане покриття, тому не бояться вологи і корозії;
  • з прессшайбою (гострі і звичайні). Кріплять листовий метал до будь-якої поверхні.

Саморізи оптом від виробника – затребувана пропозиція, необхідне як на початку, так і по ходу будівництва.

Меню
error: Content is protected !!