1. Головна
  2. Фасадна акрилова дошка

Фасадна акрилова дошка

Фасадна акрилова дошка

<span style=»color: #eb4341;»>Важливо!</span> Відображення кольорової гами може відрізнятися в залежності від налаштувань монітору вашого комп’ютера.

<strong>Тип:</strong>

металочерепиця Монтерей, полімерне покриття

<strong>Корисна ширина: </strong>

1100±5 мм

Покрівля з металочерепиці захистить Ваш дім при будь-яких погодних умовах. Стильна та надійна металочерепиця зробить Ваш будинок більш вишуканим та сучасним. Така покрівля досить проста у монтажі і тому потребує мінімум зусиль для підтримки гарного вигляду.

Металочерепиця виробляється з конструкційної сталі з обов’язковим оцинкуванням, пасивуванням, ґрунтуванням і нанесенням зовнішнього полімерного покриття. Тривалий термін служби матеріалу забезпечується завдяки ретельно розробленій схемі багаторівневого захисту.

Високоякісна металочерепиця випускаються із захисним полімерним покриттям декількох видів, і є придатна для облицювання як внутрішніх, так і зовнішніх стін. Полімерне покриття металочерепиці виконує захисну функцію, захищаючи метал від вм’ятин, подряпин, корозії і вигорання. Середній термін служби металочерепиці становить більше 50 років.

<h3 style=»text-align: center;»>Готові рішення</h3>

Меню
error: Content is protected !!