1. Головна
  2. Профнастил
  3. Кути для профнастила

Кути для профнастила

Кути

При облаштуванні покрівлі не обійтися без добірних елементів, які забезпечують додатковий захист конструкції від зовнішніх факторів і надають їй завершеного вигляду. Куточки для профнастилу – універсальні деталі, зазвичай встановлюються в місцях перетину двох поверхонь матеріалу даху, де утворюється зовнішній або внутрішній кут. Призначені для оформлення кутових стиків.

Для виробництва куточків використовують листозгинальні верстати. Найчастіше купують металеві добірні елементи, зроблені з того ж матеріалу, що і профнастил або інше покриття покрівлі. Такі добірні елементи бувають внутрішніми і зовнішніми.

Головне призначення та особливості

Куточки для профнастилу захищають слабкі місця конструкції – ті, що в першу чергу страждають від сильного вітру або дощу. Якщо проігнорувати установку таких елементів, дах скоро прийде в непридатність, адже коли волога потрапляє всередину, її матеріали разом з утеплювачем руйнуються дуже швидко.

Куточок для металопрофілю виконує наступні функції:

  • захист покрівлі від механічних пошкоджень, пов’язаних з сильними вітрами або атмосферними опадами;
  • підвищення жорсткості конструкції, її стійкості до будь-якого агресивного середовища;
  • посилення стиків і швів, що утворюються в процесі установки профлиста;
  • створення герметичній області в кутових площинах;
  • захист конструкцій від бруду, сміття.

Зовнішні та внутрішні куточки розрізняються за розмірами. Вони виконуються з двосхилим поверхнею і бортиками, спрямованими в різні боки, в залежності від місця установки. Загин забезпечує щільне з’єднання між самим добірним елементом і матеріалом даху.

Випускається також більш складний бар’єрний профіль – його ціна трохи вище в порівнянні з іншими типами виробів. Це модель, що має трикутні ребра жорсткості. Будь-які добори просто монтувати і нарізати згідно розрахованим розмірами.

Меню
error: Content is protected !!