1. Головна
 2. Профнастил
 3. Стартова планка для профнастилу

Стартова планка для профнастилу

Стартова планка для профнастилу

Стартова планка для профнастилу є добротний елемент, виконаний з оцинкованої сталі. Його ширина відповідає висоті хвилі вироби, якщо планка підбирається для установки на огорожу. За рахунок цього забезпечується щільна фіксація. Нижні краї, як правило, загинаються всередину, що робить планку максимально міцною.

Переваги стартових планок

Для якісних стартових деталей характерні такі переваги:

 1. Міцність. Виріб може використовуватися в якості додаткового ребра жорсткості, запобігаючи згинання профнастилу під впливом вітру і інших навантажень.
 2. Естетичність. Якщо стартова планка не встановлюється приховано, вона надає металоконструкції завершеного вигляду.
 3. Довговічність. Обрізаний край профлиста – найвразливіше місце в паркані або будь-який інший конструкції. Цинковий шар і антикорозійне покриття в місці розрізу вже пошкоджені, тому поява іржі на металі – питання часу. Планка забезпечує захист кромки від вологи і ультрафіолету. Це продовжує експлуатацію паркану з профільного листа як мінімум на 10 років.
 4. Універсальність. Установка накладок можлива на огорожах будь-якого типу.

Одним з основних критеріїв вибору стартової планки є відповідність вироби марки металопрофілю, а також його розмірами. Деталь повинна насаджуватися не дуже щільно, але і не вільно. Крім того, важливим критерієм вибору є полімерне покриття. Його вибір здійснюється з урахуванням особливостей клімату в вашому регіоні, виду металоконструкції і екологічних умов.

Перед установкою стартовою планки верхня частина огорожі очищається від забруднень. Краї металопрофілю обезжирюються, після чого обробляються антикорозійним засобом. Для кріплення рекомендується використовувати саморізи з гумовими ущільнювачами, за рахунок яких забезпечується захист кріпильного отвори від вологи.

Причини купити товар у нас:

 • великий вибір стартових планок, можливість виробництва деталей під замовлення;
 • широкий асортимент профнастилу, панельної дошки, фасадних матеріалів;
 • висока якість – вся продукція сертифікована і відповідає міжнародним стандартам;
 • швидка доставка в будь-який регіон;
 • кілька способів оплати;
 • вигідні умови співпраці для постійних клієнтів;
 • безкоштовні заміри та прорахунок забору, фасаду або даху.

Для отримання безкоштовної консультації або допомоги у виборі зв’яжіться з нашим менеджером.

Меню
error: Content is protected !!