1. Головна
  2. Профнастил
  3. Снігозатримувач прямий для профнастилу

Снігозатримувач прямий для профнастилу

Снігозатримувач прямий для профнастилу

Снігозатримувач прямий для профнастилу – елемент, обов’язковий для установки на лавиноподібних конструкціях. Запобігає сходження снігових мас вниз. Завжди застосовується в регіонах з суворим або помірним кліматом. Фальцеві даху з профлиста мають гладкі поверхні, тому на них важкі маси снігу майже не затримуються, швидко скотився вниз. Цей матеріал відрізняється підвищеною теплоємністю, в зв’язку з чим процес танення починається завжди рано.

Снігозатримувач прямий для профнастилу забезпечує безпеку покрівлі і всього будинку. Це спеціальний обмежувач, що монтується вздовж конструкції і перешкоджає сповзанню спресованого снігу. Запобігає деформації крокв через сильний тиску. Може встановлюватися тільки в конкретних місцях для захисту окремих ділянок – воріт, доріжок, ганку.

Головні різновиди та особливості

Прямий снегозадержатель призначений спеціально для дахів з профільованого листа, робиться з такого ж матеріалу. Його кріплення має плоску, пряму п’яту або стійку. Деталь досить вставити в гофру профнастилу. Як це зробити, зазвичай вказується в інструкції виробника.

Прямі снегозадержатели бувають:

  • гратчастими. Виконані з металу, підходять для будь-якого типу покрівлі. Монтуються в багатоповерхових будинках для запобігання руху великих мас снігу. Можлива установка навісним або прібівним способом;
  • пластинчасті. Недорогі металеві снегозадержатели. Підходять тільки для тих дахів, де мінімальний кут нахилу – 30 градусів;
  • снігостопорної. Кронштейни, до яких прикріплені трубки – з цієї причини їх називають трубчастими.

Перед установкою снегозадержателей потрібно вибрати відповідне місце. Монтувати їх можна як в процесі будівництва, так і на вже експлуатується профнастилі. Кількість елементів залежить від площі конструкції, кута нахилу, інтенсивності опадів взимку.

Замовити і купити прямий снегозадержатель для профнастилу пропонує компанія Forostina. Тут продаються будматеріали від виробника з доставкою по Львову та Україні.

Меню
error: Content is protected !!