1. Головна
  2. Профнастил
  3. Снігозатримувач підкова для профнастилу

Снігозатримувач підкова для профнастилу

Снігозатримувач у формі підкови для профнастилу

Снігозатримувач підкова для профнастилу відноситься до комплектуючих, обов’язковим для установки в кліматичних зонах, де взимку випадає багато снігу. В Україні такі вироби стали використовуватися порівняно недавно, але вже довели свою практичність і зручність. Це універсальна деталь, яка встановлюється на дахах приватних, багатоквартирних будинків, дачних котеджів, комерційних, виробничих об’єктів.

Снігозатримувач у вигляді підкови обов’язковий для застосування в силу особливостей покрівлі з профнастилу. Металева поверхня гладка, тому снігові маси рухаються по ній безперешкодно і часто падають вниз у великій кількості. Теплопровідність такого матеріалу висока, внаслідок чого маси починають танути швидше.

Головні особливості застосування

Снігозатримувачі у вигляді підкови називають також точковими. Бажано використовувати їх в процесі монтажу даху з профлиста, але можна і для вже експлуатованої конструкції. Матеріал – сталь з полімерним покриттям, що захищає від корозії.

Снігозатримувач підкова виконує безліч завдань:

  • затримка снігових і крижаних мас. З профільованих листів вони часто падають швидко і у великих кількостях;
  • запобігання сповзання снігових лавин;
  • захист водостічних каналів, козирків дверей, планок від пошкоджень;
  • рівномірний розподіл навантаження під час випадання і танення опадів;
  • захист людей, воріт, доріжок, ганку від травм, деформацій.

Снігозатримувач у формі підкови надає конструкції завершений, гармонійний вигляд. Монтується по всьому периметру конструкції. Установка можлива в будь-якому порядку. В регіонах, де снігопади трапляються не дуже часто, розміщують підкови тільки в окремих місцях – над ганком, гаражем, клумбою.

Купити снегозадержатели в асортименті від виробника пропонує компанія Forostina. Її фахівці проведуть розрахунок потрібної кількості матеріалів безкоштовно, щоб у вас завжди було під рукою все необхідне. Замовити товари тут можна з доставкою по Львову та Україні.

Меню
error: Content is protected !!