1. Головна
  2. Профнастил
  3. Прямий коник для профнастилу

Прямий коник для профнастилу

Прямий коник для профнастилу

Прямий коник для профнастилу є горизонтально розташовану на самій верхівці даху планку. Встановлюється тільки на двосхилі конструкції, кріпиться безпосередньо до основного листовому матеріалу. Для виробництва цього елемента використовують холоднокатану сталь, оцинковану або з полімерним покриттям для захисту від корозії.

Головне завдання прямого коника для профнастилу – запобігти потраплянню вологи в підпокрівельний простір. Якщо не встановити цю деталь, термін експлуатації покрівлі знизиться, а її теплоізоляція буде недостатньо якісною. Навіть якщо використаний сталевий профлист з полімерним покриттям, його незахищені краю швидко постраждають від корозії, а через сильну вологості зіпсуються лати і крокви.

Особливості використання прямого коника

При облаштуванні даху з профільованого листа не варто нехтувати цим важливим, функціональним елементом. Він встановлюється на завершальному етапі робіт, але в ідеалі від кріплення планки карниза до цієї процедури повинно пройти не більше пари днів.

Прямий коник – не просто захисна деталь. Він створює оптимальні умови для хорошої вентиляції даху. Це дуже важливо, якщо конструкція робиться з утепленням. Установка коника має кілька важливих особливостей:

  • для цього знадобляться саморізи з гумовими або неопреновими ущільнювачами;
  • при розрахунку висоти коника потрібно грунтуватися на градусі кута, що утворюється підставою крокв і ногою. Зазвичай ухил дорівнює 5-60 °;
  • якщо розрахункова довжина даного елемента більше довжини однієї одиниці додаткової деталі, тоді при монтажі першого потрібно передбачити перекриття мінімум 10 см.

Замовити і купити прямий коник для профнастилу, незамінний при спорудженні даху, пропонує компанія Forostina. Це виробник будматеріалів з власним підприємством. Працює з доставкою у Львові або по Україні.

Меню
error: Content is protected !!