1. Головна
  2. Профнастил
  3. Профнастил Т-18

Профнастил Т-18

Профнастил Т18

RAL 1015 глянц 1-ст
RAL 1021 глянц 1-ст
RAL 3005 глянц 1-ст
RAL 3005 мат 1-ст
RAL 3009 мат 1-ст
RAL 3011 глянц 1-ст
RAL 5005 глянц 1-ст
RAL 6005 глянц 1-ст
RAL 6020 глянц 2-ст
RAL 6020 мат 1-ст
RAL 7016 глянц 1-ст
RAL 7024 мат 1-ст
RAL 8004 мат 1-ст
RAL 8017 глянц 1-ст
RAL 8017 мат 1-ст
RAL 8019 мат 1-ст
RAL 9003 глянц 1-ст
RAL 9005 мат 1-ст
RAL 9006 глянц 1-ст
Алюмоцинк
Цинк

Важливо! Відображення кольорової гами може відрізнятися в залежності від налаштувань монітору вашого комп’ютера.

Профнастил Т 18 – універсальний будівельний матеріал, підходить для використання в якості покрівельного або фасадного. Призначений для перекриття даху приватного будинку, дачного котеджу, офісної висотки, виробничої будівлі. Гарний як облицювання фасадних стін і внутрішніх перегородок. Залежно від призначення профільовані листи цієї марки випускаються з капілярними канавками або без них.

Профнастил Т 18 по структурі і матеріалів, використовуваних для виробництва, нагадує металочерепицю. Його основою є сталевий оцинкований лист, отриманий шляхом холодного тиснення. Стійкість до корозії, міцність і надійність профлист отримує після додаткової обробки. Для цього його покривають шаром грунтовки і спеціального пасивуючого складу.

Ключові особливості та переваги

Металопрофіль цієї марки ділиться на два типи – покрівельний (з канавками) і фасадний. Перший використовують при облаштуванні даху з кутом нахилу мінімум 14 градусів на будь-яких будівлях. Він застосовується і при реконструкції покрівлі.

Стіновий, або фасадний, профнастил затребуваний для будівництва парканів та огорож, зведення опалубки господарських будівель, житлових будинків. Його закуповують і в якості декоративного облицювання різних конструкцій. Залежно від форми профілю Т18 він дозволяє вирішувати найрізноманітніші архітектурні завдання. Матеріал високо цінується в приватному і комерційному будівництві за універсальність, стійкість до корозії, привабливий вигляд.

Серед основних переваг профнастилу Т18 також варто виділити:

  • невелика вага. Завдяки даному якості монтаж не займає багато часу і зусиль, для цього не потрібно наймати велику бригаду фахівців;
  • стійкість до будь-яких механічних пошкоджень;
  • немає необхідності регулярного догляду;
  • довговічність.

В процесі виробництва профнастил Т18 піддається профілізації, в результаті чого набуває хвилеподібну, трапецієподібну або іншу чітку геометричну форму. Це робиться для підвищення жорсткості виробу.

В якості декоративного покриття для профнастилу Т18 можуть використовуватися глянсовий або матовий поліестер, цинк, алюцинк. Всі варіанти такої обробки відрізняються високою міцністю і стійкістю. Вони забезпечують довговічність і надійність матеріалу.

Компанія Forostina пропонує купити профнастил Т18 в різних кольорах від виробника з доставкою. Гарантуємо високу якість і широкий асортимент матеріалів для даху, огорож. Купити товар у нас можна з доставкою по Львову та Україні.

Добірні елементи

Прямий коник для профнастилу є горизонтально розташовану на самій верхівці даху планку. Встановлюється тільки на двосхилі конструкції, кріпиться безпосередньо до основного листовому матеріалу. Для виробництва цього елемента використовують холоднокатану сталь, оцинковану або з полімерним покриттям для захисту від корозії.

Планка примикання для профнастилу – додаткова деталь, яка використовується при монтажі дахів приватних, дачних будинків, виробничих об’єктів, господарських будівель. Встановлюється в місцях, де через основний матеріал проходять труби, інші бетонні або кам’яні канали. Захищає вразливі місця від протікань, продовжує термін служби всієї конструкції.

Снігозатримувач прямий для профнастилу – елемент, обов’язковий для установки на лавиноподібних конструкціях. Запобігає сходження снігових мас вниз. Завжди застосовується в регіонах з суворим або помірним кліматом. Фальцеві даху з профлиста мають гладкі поверхні, тому на них важкі маси снігу майже не затримуються, швидко скотився вниз. Цей матеріал відрізняється підвищеною теплоємністю, в зв’язку з чим процес танення починається завжди рано.

Снігозатримувач підкова для профнастилу відноситься до комплектуючих, обов’язковим для установки в кліматичних зонах, де взимку випадає багато снігу. В Україні такі вироби стали використовуватися порівняно недавно, але вже довели свою практичність і зручність. Це універсальна деталь, яка встановлюється на дахах приватних, багатоквартирних будинків, дачних котеджів, комерційних, виробничих об’єктів.

Торцева планка – доборний елемент, обов’язковий при облаштуванні покриття з профнастилу, застосовується для скатної покрівлі. Монтується на завершальному етапі будівництва даху. Інша назва торцевої планки – фронтальна або вітрова. Вона виконує не тільки декоративні, але і захисні функції, підвищуючи надійність, стійкість і довговічність всієї будови.

Єндова для профнастилу – металевий куточок або лоток для відводу води, що встановлюється на внутрішніх кутах скатів даху. Обов’язково використовується в складних конструкціях з великою кількістю внутрішніх і зовнішніх кутів, стиків. Ці місця особливо уразливі до вологи, при постійному контакті з нею можуть стати причиною руйнування підстави покрівлі і зниження якості гідроізоляції.

Кришка єндови для профнастилу – частина внутрішнього кута покрівлі, місце з’єднання двох скатів. Якщо в конструкції з’являється такий кут, він грає ключову роль у всій системі. За своєю суттю ендова відповідає за відведення атмосферних опадів від конструкції, зокрема дощу. Частини, що захищаються нею, найбільш уразливі до дії вологи, при відсутності правильно встановленої планки швидко приходять в непридатність і призводять до деформації крокв.

Вітрова планка входить в список деталей, які використовуються при установці профнастилу, як основного покриття даху. Це виріб кутовий форми, одна кріпильна частина якого з’єднується з латами, а друга – оберігає звіси конструкції від вітру або деформації під тиском снігу. Подібний вітрової елемент зазвичай робиться з якісного металу з покриттям на основі пурала або поліестеру.

Лобова планка – важлива складова даху з профнастилу. Кріпиться до лобової дошки під час облаштування конструкції. Остання, в свою чергу, приєднується до країв крокв по всьому периметру покрівлі. Лобова планка – універсальний елемент, що виконує одночасно захисні і декоративні функції. Зазвичай купується під колір покрівлі.

Капельник для профнастилу – важлива складова карниза даху. Це металева планка зігнутої форми, яка виконується в різних кольорах і підбирається спеціально під відтінок основної конструкції. Виріб призначений для захисту покрівельного пирога і крокв від контакту з вологою під час снігу та дощу. Продовжує термін служби даху, запобігає появі цвілі і грибка.

Меню
error: Content is protected !!