1. Головна
  2. Профнастил
  3. Планка примикання для профнастилу

Планка примикання для профнастилу

Планка примикання для профнастилу

Планка примикання для профнастилу – додаткова деталь, яка використовується при монтажі дахів приватних, дачних будинків, виробничих об’єктів, господарських будівель. Встановлюється в місцях, де через основний матеріал проходять труби, інші бетонні або кам’яні канали. Захищає вразливі місця від протікань, продовжує термін служби всієї конструкції.

Планка примикання для профнастилу встановлюється зверху чи знизу, буває і декоративної. Перша кріпиться за допомогою клею-герметика або саморізів. Нижню заводять під покриття і фіксують за допомогою обрешітки, а декоративну надягають зверху. В результаті стики набувають більш акуратний і привабливий вигляд.

Основні функції, особливості

Планка примикання фізично захищає місця зламів профлиста від попадання води. Призначення цього доборного елемента широке:

  1. Гідроізоляція. Планка примикання укладається на ділянках з’єднання покрівлі з вертикальними поверхнями для їх захисту від затікання води після танення снігу або під час дощу. Саме ці частини профільованого листа найбільш уразливі, тому без додаткової гідроізоляції протікання рано чи пізно з’являться.
  2. Теплоізоляція. Кромки покрівлі недостатньо щільно прилягають до стін або трубах, що проходять через дах. У цих місцях завжди великі тепловтрати. Спеціальні металеві куточки або планки закривають зазори і сприяють збереженню тепла всередині приміщення.
  3. Краса. Там, де з даху виходить труба, залишаються неакуратні стики. Вони псують зовнішній вигляд конструкції. Позбутися від такого непривабливого дефекту допоможе планка примикання.

Для кріплення елемента потрібні оцинковані саморізи з гумовими ущільнювачами. Вони стійкі до корозії і забезпечать додатковий захист від вологи. Але їх не повинно бути занадто багато, інакше герметичність даху знизиться.

Компанія Forostina пропонує купити планки примикання та інші добірні елементи від виробника. Вони продаються з доставкою по Львову та Україні.

Меню
error: Content is protected !!