1. Головна
  2. Профнастил
  3. Лобова планка для профнастилу

Лобова планка для профнастилу

Лобова планка для профнастилу

Лобова планка – важлива складова даху з профнастилу. Кріпиться до лобової дошки під час облаштування конструкції. Остання, в свою чергу, приєднується до країв крокв по всьому периметру покрівлі. Лобова планка – універсальний елемент, що виконує одночасно захисні і декоративні функції. Зазвичай купується під колір покрівлі.

Лобова планка для профнастилу часто робиться під замовлення (відповідно до конкретними параметрами дошки). Нижня кромка деталі грає роль опори для підшивань елементів карниза. В процесі монтажу профлиста потрібно забезпечити вільний доступ повітря в підпокрівельні шари, в іншому випадку вентиляція буде порушена, що призведе до появи цвілі і грибка.

Основні функції та особливості

Лобова планка для профнастилу має широке призначення:

  • забезпечує герметичність в місцях з’єднань з усіма поверхнями;
  • надійно захищає від негативних погодних факторів – опадів, вітру;
  • надає всій системі завершений, гармонійний і привабливий вигляд;
  • подовжує термін служби всього даху і її складових;
  • виконується в різних кольорах – від стандартних до оригінальних, яскравих.

Лобова планка зберігає герметичність всього даху і покрівельного простору. Без установки цієї деталі конструкція швидко почне руйнуватися і незабаром прийде в непридатність. В процесі монтажу профільованих листів використання лобових планок обов’язково.

Якщо краю даху виходять за межі фронтонних дощок, потрібно купити L-планки. Вони робляться з оцинкованої сталі. Найпоширеніші варіанти – з полімерним покриттям, що захищає від корозії. Товщина – 0,4-0,7 мм. В асортименті планок є моделі невеликої ширини, які підходять для дахів з профнастилу.

Купити лобові планки від виробника пропонує магазин Forostina. Тут можна придбати будматеріали і комплектуючі з доставкою у Львові та по всій Україні.

Меню
error: Content is protected !!