1. Головна
 2. Профнастил
 3. Покрівельний профнастил

Покрівельний профнастил

Профнастил для даху

RAL 1015 глянц 1-ст
RAL 1021 глянц 1-ст
RAL 3005 глянц 1-ст
RAL 3005 мат 1-ст
RAL 3009 мат 1-ст
RAL 3011 глянц 1-ст
RAL 5005 глянц 1-ст
RAL 6005 глянц 1-ст
RAL 6020 глянц 2-ст
RAL 6020 мат 1-ст
RAL 7016 глянц 1-ст
RAL 7024 мат 1-ст
RAL 8004 мат 1-ст
RAL 8017 глянц 1-ст
RAL 8017 мат 1-ст
RAL 8019 мат 1-ст
RAL 9003 глянц 1-ст
RAL 9005 мат 1-ст
RAL 9006 глянц 1-ст
Алюмоцинк
Цинк

Важливо! Відображення кольорової гами може відрізнятися в залежності від налаштувань монітору вашого комп’ютера.

Кровельний профнастил— лист металу, якому надають гофровану форму. В результаті з’являється покрівельний матеріал з трапецієвидним профілем, котрий може витримувати сильні вітрові навантаження, не псується під впливом опадів, ультрафіолету та інших факторів. Ціна даху з профільного листа— одна з найдоступніших на сьогодні.

Опис матеріалу

Металопрофіль для даху — матеріал, виготовлений методом холодного прокату оцинкованої сталі з додатковим нанесенням захисних шарів. Методика виготовлення забезпечує міцність, високі експлуатаційні властивості. Покрівельний профільний лист має такі переваги:

 • легкість — по цьому показнику він займає лідируючі позиції;
 • стійкість до атмосферних впливів, перепадів температури;
 • можливість тривалої експлуатації при умові правильного монтажу;
 • вигідна ціна;
 • легке встановлення, можливість демонтажу з мінімальними втратами.

Варто врахувати, що профільні листи мають низьку здатність до поглинання шуму. Тому при монтажі покрівлі необхідно використовувати звукоізолюючі матеріали.

Який профнастил підходить для даху

Не кожний металопрофіль можна використовувати для даху. Підходять матеріали з маркуванням «Н», та «НС». «Н» означає несучий профіль, він має додаткову ребристість. Це дає:

 • жорсткість;
 • товщину;
 • висоту профілю.

Несучий профіль можна використовувати для будь-якого виду перекриття.

«НС» —несучо-стіновий, він поєднує в собі властивості двох типів профлиста. Допускається його використання для даху, але при умові, що на нього не буде значного навантаження. Визначити, чи підходить цей більш дешевий матеріал, можна з урахуванням куту схилу.

Основні характеристики покрівельного профнастилу

Даховий металлопрофіль має ряд важливих характеристик, які варто враховувати при його купівлі. Основні:

 • товщина листа;
 • клас шару цинку;
 • тип полімерного покриття;
 • тип поверхні: матова чи глянцева.

Щоб дах витримував вітер, численні механічні навантаження, опади (сніг та дощ), важливо купити його правильної товщини. Покрівельний лист має бути завтовшки не менше 0,45 мм, оптимальний варіант — 0,5. Якщо зими часті на рясні снігопади, то необхідна товщина 0,7 мм.

Основа матеріалу — металевий лист, а значить, має значення рівень його захисту від корозії. Саме для цього необхідне цинкове покриття. Аналогічну функцію виконує і полімерне покриття, плюс воно забезпечує покрівлі естетичний вигляд. Полімерні матеріали наносяться на лист в умовах заводу, тому їх характеристики міцності та стійкості до механічних пошкоджень — на висоті.

Зовнішній вигляд листа також залежить від типу покрівельного шару — матове чи глянцеве. Вони відрізняються товщиною. Для глянцевого — 25мк, для матового — 35 мк. Обидва якісно протистоять різноманітним впливам. Але саме для суворих умов, підвищеної вологості матовий підходить краще.

Чому варто купувати у Forostina

У нас ви можете придбати профнастил для даху від виробника. Маємо власні потужності для виготовлення великих об’ємів матеріалу. Знаходимось у Львівській області, однак дилерська мережа по всій країні перевищує 200 торгових точок.

Виробник забезпечує високу якість матеріалу. Це можливо за рахунок використання сучасного обладнання та високоякісної сировини. У нас працює гнучка система знижок, деталі можна дізнатися у менеджерів.

Добірні елементи

Прямий коник для профнастилу є горизонтально розташовану на самій верхівці даху планку. Встановлюється тільки на двосхилі конструкції, кріпиться безпосередньо до основного листовому матеріалу. Для виробництва цього елемента використовують холоднокатану сталь, оцинковану або з полімерним покриттям для захисту від корозії.

Планка примикання для профнастилу – додаткова деталь, яка використовується при монтажі дахів приватних, дачних будинків, виробничих об’єктів, господарських будівель. Встановлюється в місцях, де через основний матеріал проходять труби, інші бетонні або кам’яні канали. Захищає вразливі місця від протікань, продовжує термін служби всієї конструкції.

Снігозатримувач прямий для профнастилу – елемент, обов’язковий для установки на лавиноподібних конструкціях. Запобігає сходження снігових мас вниз. Завжди застосовується в регіонах з суворим або помірним кліматом. Фальцеві даху з профлиста мають гладкі поверхні, тому на них важкі маси снігу майже не затримуються, швидко скотився вниз. Цей матеріал відрізняється підвищеною теплоємністю, в зв’язку з чим процес танення починається завжди рано.

Снігозатримувач підкова для профнастилу відноситься до комплектуючих, обов’язковим для установки в кліматичних зонах, де взимку випадає багато снігу. В Україні такі вироби стали використовуватися порівняно недавно, але вже довели свою практичність і зручність. Це універсальна деталь, яка встановлюється на дахах приватних, багатоквартирних будинків, дачних котеджів, комерційних, виробничих об’єктів.

Торцева планка – доборний елемент, обов’язковий при облаштуванні покриття з профнастилу, застосовується для скатної покрівлі. Монтується на завершальному етапі будівництва даху. Інша назва торцевої планки – фронтальна або вітрова. Вона виконує не тільки декоративні, але і захисні функції, підвищуючи надійність, стійкість і довговічність всієї будови.

Єндова для профнастилу – металевий куточок або лоток для відводу води, що встановлюється на внутрішніх кутах скатів даху. Обов’язково використовується в складних конструкціях з великою кількістю внутрішніх і зовнішніх кутів, стиків. Ці місця особливо уразливі до вологи, при постійному контакті з нею можуть стати причиною руйнування підстави покрівлі і зниження якості гідроізоляції.

Кришка єндови для профнастилу – частина внутрішнього кута покрівлі, місце з’єднання двох скатів. Якщо в конструкції з’являється такий кут, він грає ключову роль у всій системі. За своєю суттю ендова відповідає за відведення атмосферних опадів від конструкції, зокрема дощу. Частини, що захищаються нею, найбільш уразливі до дії вологи, при відсутності правильно встановленої планки швидко приходять в непридатність і призводять до деформації крокв.

Вітрова планка входить в список деталей, які використовуються при установці профнастилу, як основного покриття даху. Це виріб кутовий форми, одна кріпильна частина якого з’єднується з латами, а друга – оберігає звіси конструкції від вітру або деформації під тиском снігу. Подібний вітрової елемент зазвичай робиться з якісного металу з покриттям на основі пурала або поліестеру.

Лобова планка – важлива складова даху з профнастилу. Кріпиться до лобової дошки під час облаштування конструкції. Остання, в свою чергу, приєднується до країв крокв по всьому периметру покрівлі. Лобова планка – універсальний елемент, що виконує одночасно захисні і декоративні функції. Зазвичай купується під колір покрівлі.

Капельник для профнастилу – важлива складова карниза даху. Це металева планка зігнутої форми, яка виконується в різних кольорах і підбирається спеціально під відтінок основної конструкції. Виріб призначений для захисту покрівельного пирога і крокв від контакту з вологою під час снігу та дощу. Продовжує термін служби даху, запобігає появі цвілі і грибка.

Меню
error: Content is protected !!