1. Головна
  2. Профнастил
  3. Капельник для профнастилу

Капельник для профнастилу

Капельник для профнастилу

Капельник для профнастилу – важлива складова карниза даху. Це металева планка зігнутої форми, яка виконується в різних кольорах і підбирається спеціально під відтінок основної конструкції. Виріб призначений для захисту покрівельного пирога і крокв від контакту з вологою під час снігу та дощу. Продовжує термін служби даху, запобігає появі цвілі і грибка.

Капельник для профнастилу створює надійний бар’єр для потрапляння всередину холодного повітря з вулиці. Після його установки конструкція набуває гармонійного, завершеного вигляду. На сайті компанії Forostina можна купити капельники та інші будматеріали від виробника з доставкою по Львову та Україні.

Особливості застосування та установки

При перекритті профнастилом використовують два типи крапельників – карнизні і фронтонні. Вони відрізняються як зовні, так і за призначенням. Перший тип монтується на карниз, за ​​принципом роботи аналогічний відпливу. Скала капельник направляє воду в жолоби. Цей елемент має форму літери «Г» і утворює два кути. Один – ребро жорсткості, другий направляє вологу.

Фронтонний капельник робиться у вигляді літери «Т». Охороняє фронтонні елементи. Вода по ньому стікає так само, як і по всій покрівлі. У такого виробу три ребра – присутній ще додатковий згин по торця.

Капельник для профільованого листа монтується за такими правилами:

  • карнизний – тільки після монтажу обрешітки. Для кріплення використовують саморізи. Рекомендується дотримуватися крок 25-35 мм;
  • фронтонний – після укладання профнастилу. Це потрібно робити знизу вгору з перекриванням попереднього;
  • панелі не повинні закривати вентиляційний отвір.

Металевий капельник зручно використовувати для укладання ущільнювачів, що підвищують герметичність даху. Це робиться вже після монтажу елемента.

Меню
error: Content is protected !!