1. Головна
  2. Профнастил
  3. Фасадний профнастил

Фасадний профнастил

Фасадний профнастил

RAL 1015 глянц 1-ст
RAL 1021 глянц 1-ст
RAL 3005 глянц 1-ст
RAL 3005 мат 1-ст
RAL 3009 мат 1-ст
RAL 3011 глянц 1-ст
RAL 5005 глянц 1-ст
RAL 6005 глянц 1-ст
RAL 6020 глянц 2-ст
RAL 6020 мат 1-ст
RAL 7016 глянц 1-ст
RAL 7024 мат 1-ст
RAL 8004 мат 1-ст
RAL 8017 глянц 1-ст
RAL 8017 мат 1-ст
RAL 8019 мат 1-ст
RAL 9003 глянц 1-ст
RAL 9005 мат 1-ст
RAL 9006 глянц 1-ст
Алюмоцинк
Біле Дерево 3Д 1-ст
Вільха звичайна 1-ст
Золотий Дуб 3Д 1-ст
Золотий Дуб 3Д 2-ст
Золотий Дуб Звичайний 1-ст
Темне дерево 3Д 2-ст
Темне дерево звичайне 1-ст
Цинк

Важливо! Відображення кольорової гами може відрізнятися в залежності від налаштувань монітору вашого комп’ютера.

Двосторонній профнастил — гофрований профільний лист, з обох боків захищений багатошаровим покриттям. Такий металопрофіль, завдячуючи експлуатаційним якостям та тривалому терміну використання, є одним з найбільш популярних в Україні матеріалів для зведення загорож.

Контроль якості на всіх етапах виробництва

Забезпечити захист металевої поверхні профнастилу від згубного впливу вологи — основне завдання виробника двосторонніх сталевих листів. Потрібна дієвість антикорозійного покриття металопрофілю досягається завдяки ретельно розробленій технології виробництва та якісним матеріалам для виготовлення профнастилу:

  • оцинкованим профільним листам;
  • антикорозійної оксидної плівки;
  • адгезованим розчинам, що забезпечують створення єдиної міцної ізоляції;
  • полімерним сумішам пластмаси та синтетичних смол, від щільності яких залежить ціна двостороннього профнастилу.

Компанія Forostina, один з перших виробників металопрофілю в Україні, гарантує контроль виробництва профільного матеріалу на кожному з етапів. Дотримання технології та якість матеріалів дозволяють нам створювати надійну, щільну ізоляцію металевих листів.

Характеристики захисної поверхні

Особливості процесу виготовлення надають двосторонньому профнастилу не тільки ефектний, показний вигляд паркану з зовнішнього та внутрішнього боків, але й наділяють матеріал значним переліком практичних експлуатаційних характеристик:

  • захистом металопрофілю від будь-яких проявів корозії, незалежно від кліматичних умов використання;
  • стійкістю до впливу ультрафіолету, що виключає вигоряння та потребу у регулярному поновленні;
  • витримкою до різких перепадів температури та багаторазових циклів заморожування й розморожування;
  • запобіжна ізоляція зберігає цілісність при агресивному механічному (невеличкі камені з проїжджої частини або град) та хімічному (машинна олива, бензин) впливі.

Щоб уникнути недобросовісних постачальників, важливо купити двосторонній профнастил від виробника або в одного з офіційних дилерів компанії Forostina. Пряма співпраця гарантує доступну ціну металопрофілю, його високу якість та тривалу експлуатацію.

Різноманітність декорування профільних матеріалів

Декор металопрофілю доцільний для загорож повністю зібраних з профільних листів та добре поєднується з бетонними парканами, оздобленими під клінкерну цегляну кладку.

Фахівці компанії надають допомогу при знятті вимірів, складанні плану споруди та проводять монтаж конструкцій. Ми забезпечуємо оперативну обробку та виготовлення оптових замовлень будь-якого об’єму, швидку адресну доставку по Львову і області та відправку продукції у короткий термін в будь-який населений пункт України.

Добірні елементи

При облаштуванні покрівлі не обійтися без добірних елементів, які забезпечують додатковий захист конструкції від зовнішніх факторів і надають їй завершеного вигляду. Куточки для профнастилу – універсальні деталі, зазвичай встановлюються в місцях перетину двох поверхонь матеріалу даху, де утворюється зовнішній або внутрішній кут. Призначені для оформлення кутових стиків.

Меню
error: Content is protected !!