1. Головна
 2. Профнастил
 3. Елька для профнастилу

Елька для профнастилу

Елька для профнастилу

Елька для профнастилу призначена для захисту крайки листа від впливу вологи. Ця деталь важлива, але не обов’язкова: металоконструкція без неї не розвалиться, але прослужить значно менше і виглядати буде гірше. У місцях з’єднань і в точках кріплення антикорозійне покриття порушено, тому метал вимагає захисту від вологи.

Призначення і особливості вибору

Крім захисту профнастилу, Ельке забезпечує високу жорсткість листа. Нехай її товщина невелика, але це додаткове ребро жорсткості, що забезпечує рівномірний розподіл навантаження по ширині. В результаті цього профлист зберігає свою форму і не деформується навіть при навантаженні.

З Ельке металоконструкція виглядає більш естетично. Якщо профнастил використовується, наприклад, для зведення огорожі, верхня частина огорожі з-за трапецієподібних гофр може виглядати незавершеною. Декоративні деталі закривають хвилеподібний край листа, забезпечуючи правильний прямокутний силует огорожі.

При виборі ельки необхідно орієнтуватися на марку профнастилу, оскільки від цього залежить висота хвилі. Можливо, конструкція виконана з нестандартних марок металопрофілю. Розмір грає важливу роль: планка не повинна фіксуватися на аркуші занадто щільно. Через високу навантаження при притисканні в місці з’єднання покриття можна пошкодити.

Особливості фіксації профнастилу

Основні моменти, які слід враховувати при установці профлиста:

 • для фіксації листів на дах використовуйте шестигранні саморізи, що передбачають прокладку ущільнювача, при цьому сильно їх затягувати не потрібно;
 • листи кріпляться в нижній частині хвилі;
 • якщо профільний лист встановлюється на дах, монтажні роботи починаються з торця;
 • поздовжні стики вимагають обробки бітумною мастикою або ущільнення самоклеїться.

Компанія FOROSTINA заснована в 2000 році і пропонує найбільший асортимент покрівельних і фасадних матеріалів. У нас можна купити не тільки профільний лист, але і панельну дошку, металочерепицю, готові секції для установки огорож і т. Д.

Наші переваги:

 • безкоштовні заміри та прорахунок фасаду, огорожі або даху;
 • висока якість продукції, що відповідає європейським стандартам і нормам;
 • доступна вартість;
 • можливість реалізації нестандартних проектів на замовлення клієнта;
 • безкоштовна консультація і професійний підхід до кожного замовника;
 • вигідні умови співпраці.

Якщо у вас залишилися питання, задайте їх нашому менеджеру.

Меню
error: Content is protected !!