1. Головна
  2. Профнастил

Профнастил

Профнастил

RAL 1015 глянц 1-ст
RAL 1021 глянц 1-ст
RAL 3005 глянц 1-ст
RAL 3005 мат 1-ст
RAL 3009 мат 1-ст
RAL 3011 глянц 1-ст
RAL 5005 глянц 1-ст
RAL 6005 глянц 1-ст
RAL 6020 глянц 2-ст
RAL 6020 мат 1-ст
RAL 7016 глянц 1-ст
RAL 7024 мат 1-ст
RAL 8004 мат 1-ст
RAL 8017 глянц 1-ст
RAL 8017 мат 1-ст
RAL 8019 мат 1-ст
RAL 9003 глянц 1-ст
RAL 9005 мат 1-ст
RAL 9006 глянц 1-ст
Алюмоцинк
Біле Дерево 3Д 1-ст
Вільха звичайна 1-ст
Золотий Дуб 3Д 1-ст
Золотий Дуб 3Д 2-ст
Золотий Дуб Звичайний 1-ст
Темне дерево 3Д 2-ст
Темне дерево звичайне 1-ст
Цинк

Важливо! Відображення кольорової гами може відрізнятися в залежності від налаштувань монітору вашого комп’ютера.

Тип:

профнастил Т-10, Т-18

Товщина: 

0,4 – 0,5 мм.

Т-10 — стіновий профнастил, корисна ширина — 1155±8 мм, низький профіль 10 мм з матовим декоративним покриттям. Конструкція профнастилу Т-10 не розрахована на великі навантаження, тому він використовується виключно як облицювальний матеріал для швидкомонтажних будівель, для внутрішнього оздоблення будівель виробничо-складського призначення, для підшивки стель, фронтонів, карнизних звисів, а також може бути використаний для зведення постійної огорожі у приватному будівництві.

Т-18 може застосовуватись для таких же задач як і Т-10 та Т-12, крім того може застосовується в якості покрівельного матеріалу на невеликих об’єктах, таких, як навіси, козирки, битовки, гаражі, кіоски тощо, якщо кут нахилу покрівлі більше 18°. Корисна ширина — 1044±8 мм, висота профілю 18 мм з матовим декоративним покриттям. Залежно від виду профілювання може бути виконаний в стінному варіанті (широкою частиною хвилі вгору) або в покрівельному (вузька частина хвилі вгору для надання більшої жорсткості).

Готові рішення

Профнастил виступає одним із найпоширеніших будівельних матеріалів, які зустрічаються на будмайданчиках. Він використовується в облицюванні, для зведення зовнішніх огороджень і при покрівельних роботах.

Виготовляється металопрофіль шляхом холодного прокату оцинкованої сталі. Зовні профільні листи виглядають досить привабливо, мають низку різноманітних геометричних форм і колірних рішень. Матеріал стійкий до виникнення корозії, не втрачає колір, добре справляється з перепадами температур. Все це дає можливість широко використовувати його в приватному і промисловому будівництві.

Компанія «Форостина» виробляє профнастил, який можна купити оптом за найкращою ціною в Україні. В асортименті є великий вибір різноманітних кольорів і фактур поверхні, що дозволяє створити неймовірний дизайн екстер’єру будинку. Якщо виникнуть питання стосовно продукції, телефонуйте нашим менеджерам, і вони допоможуть визначитись з будматеріалом.

Особливості профнастилу

Профільний лист складається з металевого ядра, який надає жорсткість. Зверху наноситься покриття, яке захищає продукцію від негативних впливів зовнішнього світу і надає привабливий вигляд. Також у профнастилу присутнє особливе профілювання. Воно додає додаткову жорсткість без обважнення конструкції.

Товщина листового металу, взятого за основу в виготовленні гофрованих листів, визначає його сферу застосування. В каталозі представлені профнастили, які використовуються як облицювальний або покрівельний матеріал, а також для зведення огорож приватної території.

Переваги продукції компанії «Форостина»

Якщо потрібно швидко та якісно виконати будівельні та оздоблювальні роботи, то рекомендуємо купувати в Україні профнастил від виробника. Це не тільки багатофункціональна продукція, але і доступна. Ціна металопрофілю від компанії «Форостина» конкурентоспроможна, але при цьому якість знаходиться на високому рівні.

До переваг профільних листів від виробника відносяться:

  1. Чудова стійкість до механічних впливів. Профнастил дуже складно пошкодити, тому це гарантує тривалий період використання.
  2. Простий монтаж. Завдяки невеликій вазі матеріал легко кріпити без допомоги спеціалістів. Монтаж профнастилу виконується завдяки звичайним саморізам.
  3. Відмінна стійкість до корозії. Під час виробництва використовується особливе полімерне покриття, яке захищає матеріал від негативних факторів. Завдяки цьому сталь не іржавіє і не змінює вигляд.
  4. Відмінна стійкість до займання. Профнастил не горить, тому рекомендований для задіяння у житлових будинках.
  5. Простий догляд. Якщо металопрофіль використаний для виготовлення воріт і огорожі або цокольної обробки, тобто, там, де є ймовірність його забруднення в разі опадів, то весь догляд полягатиме в митті струменем води. Ніякі спеціальні засоби для цього не потрібні. Якщо мається на увазі покрівельний профнастил, то він і зовсім не потребує догляду.

Всі ці переваги говорять про зиск купівлі профільованих матеріалів в компанії «Форостина». Замовити продукцію ви зможете по телефону, номер якого вказаний на сайті. Після оформлення заявки ми робимо відправлення профнастилу по Львову та області за допомогою провідних транспортних компаній «Нова Пошта» чи «Гюнсел».

Меню
error: Content is protected !!