1. Головна
 2. Покрівельні матеріали
 3. Стрічка під коник

Стрічка під коник

Стрічка під коник

Коник є обов’язковим елементом будь-якої покрівлі. Це виріб виконано із сталевого листа і має форму кута. Коник фіксується у верхній частині даху стику. Його монтаж вимагає особливого підходу і правильного вибору добірних деталей з аксесуарами. Стрічка під коник забезпечує герметизацію конструкції, захищаючи дах від опадів.

Особливості та призначення

Стрічка – вологостійкий матеріал, на який не впливає грибок або цвіль. Виріб не гниє і володіє наступними характеристиками:

 • високі теплоізоляційні якості, що дозволяють зберегти тепло;
 • стійкість до впливу хімічних реагентів;
 • збереження якостей в широкому температурному діапазоні – від -60 до +95 градусів;
 • стійкість до дії вогню;
 • повітропроникність;
 • екологічна безпека, обумовлена ​​відсутністю шкідливих елементів і речовин в складі;
 • простота монтажу за рахунок самоклеящегося шару і форми, що повторює профіль покрівельного листа;
 • довговічність – якісний матеріал при правильній установці прослужить не менше 100 років.

Стрічка еластична і стійка до ультрафіолетового випромінювання. Перед установкою необхідно упевнитися, що гребенева вісь покрівлі розташована прямо. Максимально можливе відхилення – не більше 2 см. Якщо кривизна буде великий, стінки коника доведеться підлаштовувати під нерівний стик.

Технологія монтажу

Установка стрічки під коник здійснюється наступним чином:

 1. На першому етапі проводиться підготовка частин коника. Кутова частина планки підганяється під кут з’єднання скатів. При необхідності планку потрібно розігнути або зігнути.
 2. Установка коника починається з одного з торців. Монтаж деталі проводиться зверху торцевої планки, а його край повинен виходити на 2-3 см.
 3. Ущільнювачий необхідно укладати паралельно, а його фіксація здійснюється під коником. Якщо це самоклеїться, її можна просто притиснути до поверхні.

Елементи коника фіксуються на обрешітці за допомогою саморізів. Їх закручують у гребінь хвилі. Вкручувати в прогин не рекомендується, оскільки є ймовірність деформування коника. Фіксація конькової планки на обрешітці є найнадійнішим варіантом. Імовірність відриву коника в разі сильного вітру виключається.

Переваги звернення до FOROSTINA

Причини купити стрічку під коник у нас:

 1. Висока якість. Вся наша продукція виготовляється відповідно до діючих європейських стандартів і норм.
 2. Доступні ціни. Ми є виробником, тому пропонуємо вигідні умови співпраці для покупців.
 3. Швидка доставка. Продумана логістика та наявність партнерів в регіонах дозволяє оперативно доставляти товар в будь-який регіон України.
 4. Професійний підхід. Ми пропонуємо консультацію і допомогу у виборі. Наші менеджери безкоштовно проведуть розрахунки параметрів огорож і даху. При необхідності ми підберемо кваліфіковану монтажну бригаду.

Щоб зробити замовлення або отримати консультацію, залиште замовлення або зв’яжіться з нашим менеджером.

Меню
error: Content is protected !!