1. Головна
 2. Покрівельні матеріали
 3. Поролон під коник

Поролон під коник

Поролон під коник

Металочерепиця – один з найнадійніших і міцних матеріалів для облаштування покрівлі. Зведення таких конструкцій вимагає використання додаткових аксесуарів і кріпильних елементів. Поролон під коник – невід’ємна частина будь-якої конструкції, якісний ущільнювач, що забезпечує нормальну вентиляцію. Завдяки йому під дах не проникають опади і сторонні предмети.

Крім захисту від вологи і бруду, функції поролону наступні:

 • підтримання оптимального температурного режиму під дахом;
 • якісна вентиляція підпокрівельного простору;
 • збереження якостей поролону при контакті з маслом, бензином та іншими агресивними рідинами;
 • зручність використання: при необхідності покрівельний ущільнювач можна розрізати на кілька ділянок.

Матеріал стійкий до спалаху і не містить шкідливих речовин для організму людини, завдяки чому є повністю безпечним. Еластичність поролону дозволяє використовувати його для закриття навіть невеликих зазорів. Матеріал стійкий до перепадів температур і зберігає свої якості навіть при впливі вологи.

Вимоги до ущільнювача

До поролону під коник висуваються жорсткі вимоги:

 1. Довговічність. Ущільнювачий повинен перевищувати гарантійний ресурс експлуатації покрівельних матеріалів. Якщо поролон зноситься раніше, ніж покрівля, міняти його буде складно і дорого. Крім того, при заміні матеріалу може призвести до пошкодження покрівельного покриття.
 2. Універсальність експлуатації. Профільовані листи розрізняються по висоті і формі профілів, також їх геометрія може відрізнятися. Якісний універсальний ущільнювач пристосовується до будь-яких особливостей покрівельних матеріалів.
 3. Повітропроникність. Матеріал повинен одночасно забезпечити якісне ущільнення і циркуляцію повітря.

Монтаж поролону на клейкою основі проводиться на попередньо підготовлену основу, яке потрібно очистити і знежирити. Для установки профільованих ущільнювачів використовуються оцинковані саморізи. Монтажні роботи рекомендується здійснювати при плюсовій температурі, що забезпечить більш якісну фіксацію клею. Поролон клеїться тільки на суху поверхню.

Якщо мова йде про використання саморозширного стрічки, її попередньо можна нагріти будівельним феном. Клеїти поролон рекомендується встик, що не перекручуючи і не розтягуючи. Якісний матеріал володіє водовідштовхувальними характеристиками, не схильний до розширення, стиснення і хімічної деформації.

Наші переваги

Причини купити поролон під коник в FOROSTINA:

 • висока якість продукції, що відповідає міжнародним стандартам і вимогам;
 • широкий асортимент будматеріалів для облаштування даху;
 • доступні ціни;
 • пророблена логістика, що дозволяє швидко доставити товар в будь-який регіон України;
 • професійний підхід до кожного клієнта.

Для отримання безкоштовної консультації і допомоги у виборі зв’яжіться з нашим менеджером. Представник FOROSTINA допоможе вибрати товар, найбільш відповідний вашим вимогам.

Меню
error: Content is protected !!