1. Головна
  2. Покрівельні матеріали

Покрівельні матеріали

Покрівля з металочерепиці захистить Ваш дім при будь-яких погодних умовах. Стильна та надійна металочерепиця зробить Ваш будинок більш вишуканим та сучасним. Така покрівля досить проста у монтажі і тому потребує мінімум зусиль для підтримки гарного вигляду.

Профнастил виступає одним із найпоширеніших будівельних матеріалів, які зустрічаються на будмайданчиках. Він використовується в облицюванні, для зведення зовнішніх огороджень і при покрівельних роботах.

Якщо Ви хочете візуально зробити будинок вище, в цьому Вам допоможе такий вигляд металевого блок-хауса, як дошка. Він має вигляд прямих дощок, розташованих вертикально. Це є універсальним сайдингом, оскільки може підкреслити як традиційний класичний стиль будинку, так і більш сучасний дизайн.

Елементи кріплення

Саморізи (самонарізні гвинти) – це одні з найбільш поширених і відомих інструментів, використовуваних для кріплення. Являють собою цвяхи, легко вкручуються в різні матеріали без додаткових пристосувань. Застосовуються в будь-якій сфері будівництва при зведенні житлових, комерційних, промислових об’єктів. Універсальність самореза робить його найзручнішим кріпильних матеріалом, відповідним для застосування зовні або всередині приміщень.

Заклепки – кріпильні матеріали, давно і успішно використовуються для з’єднання листового металу в найважливіших і відповідальних місцях. Це виріб являє собою стрижень з поперечним круглим перетином, що має головки на кінцях. Якщо правильно підібрати таку деталь, вона створить з’єднання, яке буде не гірше зварювального. Заклепка відмінно справляється з будь-якими навантаженнями, включаючи змінні, вібраційні.

Покрівельні матеріали – сировина, яка використовується при облаштуванні даху для житлових багатоквартирних будинків, дачних котеджів, приватних, комерційних, офісних будівель. Створює надійний захист для будинку від несприятливих факторів – атмосферних опадів, прямих сонячних променів, спеки та холоду. Підвищує міцність, надійність житла. Питання вибору покрівельних матеріалів встає ще на етапі проектування будівлі.

Купити будівельний матеріал для покрівлі

Компанія Forostina пропонує широкий вибір будматеріалів для облаштування дахів і огорож з доставкою по Україні. Випускаємо тільки якісну продукцію на сучасному обладнанні.

Перш ніж замовити матеріал для даху, потрібно дивитися не тільки на вартість. Мають значення такі критерії:

  • показник сумарного навантаження на конструкцію. Вона повинна витримувати сильні вітри, дощі, сніг. Ідеальна вага покриття – такий, що запобігає перевантаження кроквяної системи;
  • експлуатаційні характеристики. Це довговічність, стійкість до високих і низьких температур, вигоряння під сонячними променями;
  • конфігурація даху;
  • призначення споруди. При будівництві житлового будинку на перше місце виходять надійність і довговічність. Якщо це споруда, тоді шукають найдоступніші за ціною варіанти.

У компанії Forostina продаються матеріали власного виробництва, які відповідають усім стандартам якості. Для виготовлення використовується тільки стійкий до вигорання, надійний метал.

Найпоширеніші види покрівельних і фасадних матеріалів

У нашому каталозі представлені сучасні та популярні різновиди, найчастіше вони вибирають при будівництві будівель різного призначення. це:

  • профнастил. При монтажі встановлюються на обрешітку, а потім з’єднуються один з одним;
  • металочерепиця. Це універсальний матеріал, який підходить для будь-яких будівель, його можна укладати і поверх старого даху. Простий в монтажі, відрізняється високою механічною міцністю;
  • панельна дошка. Чи не горюча, не схильна до впливу негативних зовнішніх чинників, довговічна, практична, стійка до зносу.

Пропонуємо найкращі матеріали для покрівлі. Надаємо послуги з професійного виміру, розрахунку, монтажу, виготовлення сировини, в тому числі за індивідуальним замовленням.

Меню
error: Content is protected !!