1. Головна
  2. Статті
  3. Переваги огорожі з металевого штахетника

Переваги огорожі з металевого штахетника

Паркан “металевий штахетник” користується чималим попитом серед покупців, а все тому, що він досить зручний, якісний і естетичний. Варіанти з металу витіснили на задній план звичний для багатьох дерев’яний паркан. Варто врахувати, що металоштахетник більш вигідний за своєю ціною, ніж не менш відома сітка-рабиця або ковані вироби. Про які ще переваги продукції повинен знати покупець?

Основні переваги металевого штахетника такі:

  1. Тривалий термін експлуатації;
  2. Повітрообмін, який може бути відрегульований за допомогою правильного підбору матеріалів і типу конструкції;
  3. Мобільність і можливість комбінування з іншими елементами загороджень;
  4. Дизайнерське виконання.

Конструкція такої огорожі довговічна з тієї причини, що штахетник з полімерним або оцинкованим покриттям більш стійкий до процесів гниття або корозії, він може витримати будь-які погодні умови. Якщо паркан був зламаний, не потрібно міняти всі його елементи – можна провести ремонт або заміну зламаних секцій і в короткі терміни повернути його в робочий стан.

Світлопропускання металевого паркану-решітки може регулюватися:

  1. При подвійному шаховому заповненні. Штахетник не пропускає великі потоки світла, а навпаки – створює тінь і захищає мешканців від сторонніх поглядів.
  2. Одностороннє заповнення дозволить розмістити смуги на невеликій відстані один від одного і тим самим забезпечить потік світла у двір.

Якщо Ви шукаєте, де можна купити за найвигіднішими цінами металевий штахетник, то ми пропонуємо великий вибір виробів від досвідченого виробника за досить демократичною вартістю. Ціна продукції у нас нижча, ніж у конкурентів, що забезпечено власним виробництвом і лояльним ставленням до кожного клієнта.

Замовляйте у нас металевий штахетник і Ви будете задоволені від покупки!

Профнастил для даху: переваги та особливості
Вибір кольору для даху будинку
Статті блогу

Схожі статті

Меню
error: Content is protected !!