1. Головна
  2. Панельна Дошка
  3. Кутки для сайдингу

Кутки для сайдингу

Кутки для сайдингу

Кутки для сайдингу – різновид комплектуючих для облицювання будинку, що дозволяє надати закінченості будовою. Є кілька категорій деталей, що використовуються в залежності від мети.

Види і особливості

Можна виділити три типи куточків для сайдингу:

  1. Прості. Використовуються в якості декоративного елемента і забезпечують захист, запобігаючи проникнення опадів і вітру. Виріб має кут 90 градусів і встановлюється після завершення монтажних робіт. Така конструкція дозволяє закрити стики, забезпечуючи плавний перехід.
  2. Складні. Виконують відразу кілька функцій, в першу чергу спрощуючи установку і забезпечуючи надійність конструкції. Оскільки деталь прикриває стик двох ділянок панельної дошки, це в цілому покращує декоративність.

Один з найпоширеніших способів стикування, що полягає в накладенні верхнього компонента на нижній, – монтаж внахлест. Для цього виріб, який знаходиться внизу, виставляється, відзначається його рівень. Необхідно визначити габарити накладається фрагмента. Для установки внахлест до нього додаються 25 мм. Вироби з’єднуються, а перед фіксацією кутів потрібно перевірити зазор між внутрішніми елементами.

При виборі куточків рекомендується віддати перевагу комплектуючих тієї ж марки. Це позбавить вас від складнощів, пов’язаних з підгонкою. Для обрізки деталей використовується болгарка, електролобзик або ножиці по металу. Між профілями і кріпильними елементами зберігаються зазори необхідного розміру. Від покупки дешевих комплектуючих краще відмовитися. Теплове розширення може призвести до деформування і руйнування облицювання.

Наші переваги

Причини співпрацювати з FOROSTINA:

  1. Великий вибір. Ми пропонуємо величезний асортимент покрівельних і фасадних матеріалів. У нас можна купити профнастил, водостічні системи, металочерепицю, сайдинг. Також у продажу представлені швидкомонтовані стовпчики для парканів з евроштакетніка.
  2. Лояльні ціни. Ми пропонуємо якісну продукцію за доступною вартості, а також вигідні умови співпраці для постійних клієнтів.
  3. Професійний підхід. При необхідності ми запропонуємо оптимальні рішення для оформлення вашого інтер’єру.

Щоб зробити замовлення або отримати безкоштовну консультацію, залиште замовлення на сайті або зв’яжіться з менеджером.

Меню
error: Content is protected !!