1. Головна
 2. Панельна Дошка
 3. Стикувальна планка для сайдинга

Стикувальна планка для сайдинга

Стикувальна планка для сайдинга

Стикувальна планка для сайдинга забезпечує можливість якісної і міцної фіксації панельних дощок з усіх боків. З її допомогою можна збільшити довжину сайдингу при облицюванні фасаду. Планка використовується для стикування панелей по довжині, в тому числі виробів різного кольору. Цей елемент дозволяє замаскувати шви.

Призначення і переваги

Найчастіше довжина стіни будівлі більше стандартних сайдінгових панелей. В такому випадку виникає необхідність вирішувати питання нарощування модуля, щоб зробити його довшим. Тоді оптимальним виходом стає використання сполучної планки. Дана деталь забезпечує якісне прикриття для швів і захищає стіни будинку від впливу вогкості і появи грибка.

Які функції виконують стикувальні планки:

 • закриття проміжків між панельними дошками сайдингу;
 • запобігання потрапляння дощу і снігу в стики;
 • зниження обсягів відходів: при використанні стикувальних планок можна використовувати обрізи панелей, хоча естетичні властивості фасаду не постраждають.

Обійтися без сполучних деталей вийде тільки в тому випадку, якщо стіна менше розміру сайдинга. При придбанні стартовою планки звертати увагу на колір не варто, оскільки деталь повністю закривається панельної дошкою. Але стикувальні деталі підбираються точно в тон.

Сполучні планки виготовляються з листової сталі. Для цього матеріалу характерні висока стійкість до зношування, несприйнятливість до механічних навантажень і іншим впливам. Листова сталь не втрачає своїх якостей при впливі снігу, дощу, ультрафіолету. Перепади температур ніяк не впливають на характеристики стикувальних планок.

Крім того, металеві вироби не потрібно регулярно обробляти засобами від паразитів. Такі стикувальні планки перевершують пластикові деталі, їх фактичний термін служби складає не один десяток років.

Причини купити з’єднувальні елементи в FOROSTINA:

 • висока якість і довговічність продукції;
 • виробництво будматеріалів відповідно до діючих стандартів якості;
 • професійний підхід до кожного покупця, допомога у виборі матеріалів;
 • швидка доставка в будь-який регіон;
 • безкоштовний розрахунок параметрів огорож і даху;
 • допомога в підборі кваліфікованої бригади.

Для отримання безкоштовної консультації зв’яжіться з нашим менеджером.

Меню
error: Content is protected !!