1. Головна
  2. Панельна Дошка
  3. Фінішна планка для сайдинга

Фінішна планка для сайдинга

Фінішна планка для сайдинга

Фінішна планка для сайдинга є завершальний елемент обшивки фасаду сайдингом. Це не одне й те саме, що J-профіль. В даному випадку форма дійсно нагадує англійську J, але щілина значно вужче. Фінішна планка забезпечує ефективне утримування верхнього краю облицювальної панелі як прищіпки. Для фіксації нижнього використовується замок від сайдінгової панелі, а верхній з певним зусиллям вставляється в паз фінішної планки. Якість захоплення визначає міцність і стійкість конструкції в цілому, її несприйнятливість до зовнішніх навантажень.

Особливості використання та установки

Сайдинг, як і полікарбонат або прозорий шифер, має високий коефіцієнт теплових розширень. Відповідно, фіксація фінішних планок повинна здійснюватися таким чином, щоб у них не було можливості зміщуватися. Допускається їх переміщення відносно один одного не більше ніж на 9 мм. Все повинно бути зафіксовано щільно, але при необхідності повинна бути можливість зрушити планку рукою з помірним зусиллям.

Якщо монтаж панельної дошки проводиться взимку або пізно восени, потрібно враховувати, що розміри пластика будуть дещо менше. У теплу пору року структура розширюється, тому при установці необхідно залишити невеликий тепловий зазор, на 2 мм. При монтажі сайдинга влітку теж враховуйте цю особливість пластика. Якщо температура повітря нижче +5 градусів, установка панельних дощок не допускається. У мороз пластик стає надзвичайно крихким.

Наші переваги

Причини купити фінішну планку для сайдингу у нас:

  1. Висока якість. Власне виробництво дозволяє нам контролювати кожен етап виготовлення продукції. Ми пропонуємо споживачам товари високої якості.
  2. Лояльні ціни. Компанія FOROSTINA пропонує клієнтам вигідні умови співпраці. Для будівельників і архітекторів передбачаються додаткові знижки.
  3. Великий вибір. У нашому каталозі величезний асортимент покрівельних і фасадних матеріалів за доступними цінами. У нас можна придбати комплектуючі для монтажу та облаштування водостічних систем, а також швидкомонтовані стовпчики для парканів з евроштакетніка.
  4. Професійний підхід. FOROSTINA не тільки продає, але і пропонує оптимальні рішення для оформлення інтер’єрів на вашому об’єкті.

Для отримання безкоштовної консультації і допомоги у виборі залиште заявку на сайті або зв’яжіться з нашим менеджером.

Меню
error: Content is protected !!