1. Головна
 2. Панельна Дошка
 3. Бокова планка для блок-хауса

Бокова планка для блок-хауса

Бокова планка для блок хауса

Бокова планка для блокхауса – важлива деталь, без якої не обійтися при обшивці будинку. Облицювання будь-якого об’єкта являє собою складний багатоступінчастий процес, на кожному етапі якого потрібні добірні елементи. Будь-яка планка забезпечує більш високу міцність всієї конструкції, спрощуючи установку в цілому.

Монтажникам не доводиться придумувати технології фіксації та з’єднання панелей. За допомогою бічних планок все робиться швидко і просто. Правильна установка вироби забезпечить надійне закриття швів і запобігатиме потраплянню вологи, снігу і пилу між швами, таким чином виключивши поява грибка.

Як доглядати за блок хаусом

Особливості догляду:

 1. Для миття фасаду можна використовувати сильний струмінь води. Якщо волога потрапить під панельну дошку, це призведе до утворення вогкості, відповідно, появи цвілі і корозії. При митті струмінь води направляється вниз.
 2. Для догляду за блокхаусом фасаду не можна використовувати засоби для чищення з абразивними елементами. Це може зруйнувати верхній шар або залишити на ньому подряпини.
 3. Не можна мити блок-хаус на сонці. Фахівці рекомендують працювати в тіні. Матеріал хоч і стійкий до впливу ультрафіолету, але, поки висихає вода, матеріал може частково вицвісти. Мийка панелей починається знизу.

Якщо мова йде про блок хаус, для видалення стійких забруднень використовуйте м’яку щітку або ганчірку. Сліди цвілі і грибка ліквідуються з використанням хімічних розчинів.

Наші переваги

Причини купити бічні планки і інші матеріали у нас:

 • висока якість продукції;
 • безкоштовний вимір забору, фасаду або даху;
 • можливість виробництва нестандартних замовлень;
 • великий вибір продукції;
 • гнучкі системи знижок і особливі умови співпраці для архітекторів, будівельників;
 • швидка доставка продукції в будь-який регіон за рахунок продуманої логістики.

FOROSTINA є лідером в Україні у сфері виробництва профнастилу, паркану та інших матеріалів для зведення дахів та парканів. Для отримання безкоштовної консультації зв’яжіться з нашим менеджером.

Меню
error: Content is protected !!