1. Головна
  2. Металочерепиця
  3. Вітрова планка для металочерепиці

Вітрова планка для металочерепиці

Вітрова планка

Вітрова планка для металочерепиці входить в список добірних компонентів, обов’язкових для монтажу при облаштуванні покрівлі. Це невелике виріб кутовий форми робиться з пластика або металу з оцинкованим покриттям. Одночасно прикрашає будівлю, надає йому завершеного вигляду і оберігає від різних руйнуючих факторів. У виробі передбачено дві кріпильні полички. Від їх ширини залежить надійність.

Вітрова планка зазвичай встановлюється разом з комплектом ущільнювачів хвильової форми. Це значно підвищує їх ефективність. Якщо не монтувати вітрової елемент, надійність даху знижується, вона піддається частому впливу вологи і сильного вітру, не отримуючи належного захисту. Планки встановлюються обов’язково як для металочерепиці, так і для профнастилу.

Основні характеристики

Вітрові планки для покрівлі робляться з матеріалів підвищеної міцності, стійких до корозії, вологи і іншим негативним факторам. Важливо вибирати деталі, термін експлуатації яких сягає 20-25 років, як і самого даху.

Ціна відрізняється від типу матеріалу. Кожен має свої характеристики. Так, сталеві елементи:

  • використовуються найчастіше завдяки своїй практичності і надійності;
  • в процесі виробництва покриваються шаром щільної фарби або пурала;
  • легкі і міцні, не бояться корозії і вологи.

Пластикові планки купуються і монтуються рідше. Вони робляться з термопластичного полівінілхлориду. Він відрізняється невеликою вагою і величезною різноманітністю забарвлень. Головним недоліком пластика вважається його схильність термічному розширенню, тобто під впливом високих температур він може міняти розміри.

Вітрова планка для металочерепиці необхідна, щоб забезпечити надійність, довговічність і стійкість даху до різних факторів. Якщо її немає, в крокви поступово потрапляє волога, що руйнує її зсередини.

Меню
error: Content is protected !!