1. Головна
  2. Металочерепиця
  3. Снігозатримувач підкова для металочерепиці

Снігозатримувач підкова для металочерепиці

Снігозатримувач підкова для металочерепиці

Снігозатримувач підкова для металочерепиці – обов’язковий захисний елемент, установлюваний на дахах приватних, багатоквартирних будинків, виробничих, комерційних об’єктів. Затребуваний в регіонах зі сніжними зимами, де можливо рясне випадання опадів. У таких місцях завжди є проблема сходження лавин з будівель. Це може привести до травми або псування майна.

Снігозатримувач підкова завжди встановлюється на покрівлі з металочерепиці. Його необхідність пов’язана з гладкою поверхнею цього матеріалу – з нього часто падають вниз великі маси снігу. На таких листах швидше починається танення, також здатне викликати сходження лавини.

Головні особливості

Необхідність установки снігозатримувача у вигляді підкови продиктована його широким призначенням:

  • забезпечення безпеки даху. Залежно від форми, він може розрізати снігові маси на окремі пласти або просто затримувати їх, запобігаючи падінню вниз;
  • захист покриття покрівлі з металочерепиці від подряпин і інших механічних пошкоджень;
  • рівномірний розподіл снігу на даху і по водостоках в процесі танення.

Снігозатримувачі у вигляді підкови можуть встановлюватися по всьому периметру листів металочерепиці. Такий варіант кращий для районів з дуже інтенсивними снігопадами, де за короткий час випадає велика кількість опадів. Монтаж снегозадержателей обов’язковий на кожному ярусі багаторівневої покрівлі.

Можливий монтаж елемента, що має форму підкови, і в окремих стратегічних місцях, наприклад, над зонами паркування, гаражами, пішохідними доріжками, дитячими майданчиками. Снігозатримувач виготовляється зі сталі з полімерним покриттям, що захищає від корозії. Установка проста, швидка, не займає багато часу.

Купити снегозадержатели для металочерепиці і інші стройматерітали від виробника у Львові з доставкою пропонує компанія Forostina.

Меню
error: Content is protected !!