1. Головна
  2. Металочерепиця
  3. Прямий коньок для металочерепиці

Прямий коньок для металочерепиці

Прямий коньок для металочерепиці

Прямий коньок для металочерепиці – обов’язковий для монтажу елемент, який замикає верхні частини покрівлі. Ця деталь може виступати окремою додатковою деталлю або бути частиною системи крокв. Складається безпосередньо з самої металевої планки, ущільнювача, герметика, вентиляційної стрічки і утримувача для громоотовода. Правильно встановлена конструкція надає даху завершений, гармонійний вигляд і не кидається в очі.

Прямий коньок призначений для різних типів скатних дахів з металочерепиці. При монтажі такої деталі немає необхідності в заглушках. Планка встановлюється на стиках скатів для захисту від вологи, вітру, забезпечення вентиляції, гідро- і теплоізоляції. Прямий коньок робиться з тонколистової сталі, покривається полімерним складом для стійкості до корозії.

Ущільнювач як важливе доповнення конька

Для герметичності покрівлі потрібно використовувати ущільнювач. Він запобігає появі протікання і продовжує термін експлуатації листів металочерепиці. Ущільнювачі заповнюють зазори між основним матеріалом даху і прямим коньком. Вони бувають:

  • універсальними. Гнучкі смуги з пінополіуретану, легко приймають форму металочерепиці. Мають комірчастою структурою, тому добре пропускають повітря, затримуючи воду, сміття;
  • профільними. Теж робляться з спіненого поліетилену, але занадто жорсткі, щільно перекривають зазори і можуть порушити природну вентиляцію. Щоб уникнути цього їх випускають із спеціальними отворами;
  • самоклеящимися. Стислі пенополиуретановие стрічки, просочені акриловим складом з шаром, що клеїть.

Під прямий коньок для металочерепиці при установці укладають гідроізоляційний матеріал з додатковим ущільненням. Ухил полки повинен бути рівний куту ската, при необхідності його можна підігнати.

Замовити прямі куточки пропонує компанія Forostina. Тут можна купити будматеріали від виробника з доставкою по Львову та всій Україні.

Меню
error: Content is protected !!