1. Головна
  2. Металочерепиця
  3. Напівкруглий коньок для металочерепиці

Напівкруглий коньок для металочерепиці

Напівкруглий коньок для металочерепиці

Напівкруглий коньок для металочерепиці є функціональний, необхідний для установки елемент покрівельної системи. Він закриває верхні стики, що утворюються при облаштуванні даху. За допомогою цієї деталі захищають листи матеріалу на зовнішніх переломах, запобігаючи потрапляння вологи або сміття в підпокрівельний простір.

Напівкруглий коньок ідеально доповнює зовнішній вигляд даху, повністю зливається з металочерепицею, надає всій конструкції цілісний, завершений вигляд. Його закріплюють у верхній частині – там, де з’єднуються два протилежних ската. Для захисту від бруду і опадів на торцевих частинах монтують спеціальні заглушки.

Головні особливості, установка

Напівкруглі ковзани зазвичай вибирають для покрівлі вальмовому типу, де ділянки з’єднання скатів добре проглядаються знизу. Виріб не тільки виконує функції сполучного елемента, але і забезпечує привабливий вигляд даху. Коньок робиться з тонколистової сталі, покривається полімерним складом для стійкості до корозії. Його завжди підбирають під колір листів металочерепиці.

Установка передбачає виконання таких дій:

  • монтаж здійснюється тільки після облаштування даху. Нарощування деталей проводиться в напрямку проти вітру;
  • при зведенні обрешітки спочатку укладають подконькового дошки. Тоді після установки напівкруглих ковзанів НЕ будуть просідати нижні планки;
  • оптимальні розміри зазорів під планками – 7-10 см. Це відстань забезпечить повноцінну вентиляцію.

При кріпленні конька варто керуватися інструкцією виробника. Потрібно пам’ятати важливий момент – незважаючи на те, що напівкруглі моделі легко згинаються при необхідності, краще не робити цього в процесі монтажу – інакше герметичність даху сильно знизиться.

Купити будматеріали від українського виробника з доставкою по Львову і Україні пропонує компанія Forostina.

Меню
error: Content is protected !!