1. Головна
  2. Металочерепиця
  3. Планка примикання для металочерепиці

Планка примикання для металочерепиці

Планка примикання для металочерепиці

Планка примикання для металочерепиці є поздовжнє частина даху, що встановлюється під край покрівельного покриття. Цей захисний декоративний елемент робиться з оцинкованого сталевого листа, виконується в різних кольорах, тому завжди підбирається під основний матеріал. У підсумку виходить приваблива, гармонійна, довговічна конструкція.

Планка примикання для металочерепиці – важлива захисна деталь. Вона запобігає затікання всередину води, що утворюється на поверхні покрівлі під час дощу або танення снігу. Внаслідок цього продовжується термін служби даху і всього будови. Установку планки примикання в обов’язковому порядку проводять після монтажу металочерепиці.

Різновиди, особливості установки

Планки примикання бувають верхніми і нижніми. Перша монтується в стиках, розташованих у верхній частині покрівлі. Нижня деталь заводиться під них. Багато будівельників вважають верхнім елементом той, що знаходиться на самому верху труби. Нижній, в свою чергу, розташовується прямо під нею і поверх листів металочерепиці.

Установка верхньої планки проводиться так:

  • в місцях з’єднання даху з трубами робиться обрешітка. При цьому кожен крок повинен бути частим;
  • листи, що закривають злам, повинні також закривати місця стиків. Між планкою примикання і металочерепицею бажано монтувати ущільнювач для підвищення гідро-і шумоізоляції;
  • місця з’єднань фіксують саморізами. Максимальна висота планки не може бути більше 50 см.

Нижню планку примикання заводять під матеріал даху. Вона кріпиться безпосередньо до дощок обрешітки, теж після облаштування основного покриття. Виділяють також декоративні фартухи. Вони завжди повинні бути присутніми зверху нижньої планки. Завдяки їм конструкція набуває акуратний, завершений вигляд.

Компанія Forostina пропонує купити будматеріали в широкому асортименті від виробника. Замовити їх можна з доставкою по Львову та Україні.

Меню
error: Content is protected !!