1. Головна
  2. Металочерепиця
  3. Лобова планка для металочерепиці

Лобова планка для металочерепиці

Лобова планка для металочерепиці

Лобова планка для металочерепиці – металевий доборний елемент, обов’язковий для установки на всіх типах покрівлі. Призначена для перекриття вразливих до вологи та холоду місць на стиках, зламів на даху, примикань до вікон, димарів, вентиляційних каналів. Встановлюється на торцевих частинах як завершальна частина конструкції.

Лобова планка для металочерепиці одночасно виконує дві важливі функції – захисну і декоративну. Вона оберігає стіни і фундамент від контакту з вологою, що стікає з даху під час дощу або танення снігу. Завдяки цьому елементу взимку сніг не потрапляє під листи металочерепиці. Планка захищає лобову дошку від намокання. Якщо цю деталь не встановити, термін експлуатації покрівлі знизиться.

Особливості виробництва

Лобова планка, як і металочерепиця, робиться з оцинкованої сталі. Застосовується одночасно з матеріалом для покрівлі, тому підбирається під колір останнього. В результаті виходить створити цілісну і гармонійну картину.

При виготовленні планки дотримуються такої послідовності робіт:

  • сталевий оцинкований лист обробляють на спеціальному верстаті – виріб набуває необхідної для подальшого застосування вигнуту форму;
  • для кращого захисту на поверхню наносять антикорозійне полімерне покриття;
  • для поліпшення адгезії планку покривають шаром грунтовки;
  • внутрішню поверхню, непомітну після монтажу, обробляють лаком. Це необхідно, щоб захистити доборний елемент від впливу вологи, що накопичується на листах металочерепиці у вигляді конденсату.

Для захисту від корозії використовують полімери – найчастіше це пластизол або поліестер. Щоб лобова планка справно виконувала свої функції, її потрібно правильно встановити – тільки після монтажу дошки з подальшою обшивкою лінії та кріпленням кронштейнів для утримування труб з жолобами.

Купити лобову планку для металочерепиці від виробника у Львові з доставкою пропонує компанія Forostina.

Меню
error: Content is protected !!