1. Головна
  2. Металочерепиця
  3. Кришка єндови для металочерепиці

Кришка єндови для металочерепиці

Кришка єндови для металочерепиці

Кришка єндови для металочерепиці, або планка, – з’єднувальний елемент, що встановлюється в місцях зламу багаторівневої, складної покрівлі. Допомагає створити правильний кут для рівномірного розподілу навантаження по конструкції і стабільного відведення опадів до водостоків. Підвищує довговічність і надійність покрівлі, забезпечує завершений, привабливий зовнішній вигляд.

Кришка ендови для металочерепиці встановлюється в місцях, де з’єднуються суміжні скати. Там утворюються внутрішні кути, куди при неправильному проектуванні затікає вода під час дощу і танення снігу. Планка виступає над нижньою єндовою на різну відстань, але не більше 20 см. Тут все залежить від висоти профілю листів металочерепиці.

Призначення і особливості

Ендову ділять на два типи – нижня і верхня. Перша забезпечує герметичність, надійність і довговічність покрівлі. Друга виконує декоративні функції, використовується для прикраси. Нижні кришки ендови зазвичай робляться з оцинкованої сталі і покриваються полімерним покриттям для захисту від корозії.

Призначення цього елемента широке:

  • відведення води. Вона не тільки не затримується на покрівлі, але і не потрапляє в уразливі місця, рівномірно витікаючи через водостічні системи;
  • естетичність конструкції. Кришка прикриває непривабливі місця, наприклад, косі зрізи по краях листів;
  • гармонійність. Для металочерепиці використовують вироби з такого ж матеріалу, тому в своєму поєднанні вони створюють цілісну, привабливу картину.

Установка елемента проводиться завжди тільки після монтажу покриття покрівлі. Купити кришку ендови для металочерепиці і інші будматеріали для облаштування даху від виробника пропонує компанія Forostina. Тут можна замовити доставку до Львова і по всій Україні.

Меню
error: Content is protected !!