1. Головна
  2. Металочерепиця
  3. Капельник для металочерепиці

Капельник для металочерепиці

Капельник для металочерепиці

Капельник для металочерепиці – допоміжний, додатковий елемент покрівлі, сумісний з будь-якими покриттями з листових матеріалів. Використовується обов’язково на житлових, багатоповерхових, комерційних, виробничих будівлях. Деякі вважають цю деталь непотрібної, але, якщо знехтувати її установкою, термін експлуатації даху значно знизиться.

Капельник для металочерепиці кріпиться на етапі монтажу покрівлі. Володіє захисними функціями, оберігає матеріали від несприятливих зовнішніх впливів. Одночасно є декоративним елементом, забезпечує цілісний і гармонійний вигляд даху. Являє собою планку зігнутої форми, монтируемую фронтон і звис крокв.

Головне призначення

Капельник направляє конденсат і воду від опадів під час дощу та снігопаду до водостічній системі. Волога не затримується на листах металочерепиці і не зачіпає найбільш вразливі місця. До основних функцій крапельника варто віднести:

  • захисну. Елемент запобігає продування внутрішніх частин покрівлі та утворення протягів;
  • декоративну. Після установки деталі конструкція набуває завершеного вигляду. Вона приховує всі непривабливі частини каркаса, об’єднує водостічну систему з покрівлею, роблячи їх однією цільною системою;
  • гідроізоляційну. Планка захищає каркас і стіни від вологи – не виникає цвіль і грибок, а всі внутрішні складові служать максимально довго без деформації;
  • відведення конденсату між гідроізоляцією і металочерепицею;
  • шумоізоляційні. Завдяки додатковому ущільненню за допомогою гуми поглинання звукових хвиль відбувається по всьому периметру даху.

Капельник робиться з оцинкованого сталевого листа. Для захисту від корозії на нього наносять щільне полімерне покриття. Оформляють в різних кольорах.

Компанія Forostina пропонує купити будматеріали від виробника з доставкою у Львові, області та по всій Україні.

Меню
error: Content is protected !!