1. Головна
 2. Металочерепиця

Металочерепиця

Металочерепиця Монтерей

RAL 3005 мат 1-ст
RAL 3009 мат 1-ст
RAL 6020 мат 1-ст
RAL 7024 мат 1-ст
RAL 8004 мат 1-ст
RAL 8017 мат 1-ст
RAL 8019 мат 1-ст
RAL 9005 мат 1-ст

Важливо! Відображення кольорової гами може відрізнятися в залежності від налаштувань монітору вашого комп’ютера.

Тип:

металочерепиця Монтерей

Корисна ширина: 

1100±5 мм

Покрівля з металочерепиці захистить Ваш дім при будь-яких погодних умовах. Стильна та надійна металочерепиця зробить Ваш будинок більш вишуканим та сучасним. Така покрівля досить проста у монтажі і тому потребує мінімум зусиль для підтримки гарного вигляду.

Металочерепиця виробляється з конструкційної сталі з обов’язковим оцинкуванням, пасивуванням, ґрунтуванням і нанесенням зовнішнього полімерного покриття. Тривалий термін служби матеріалу забезпечується завдяки ретельно розробленій схемі багаторівневого захисту.

Високоякісна металочерепиця випускаються із захисним полімерним покриттям декількох видів, і є придатна для облицювання як внутрішніх, так і зовнішніх стін. Полімерне покриття металочерепиці виконує захисну функцію, захищаючи метал від вм’ятин, подряпин, корозії і вигорання. Середній термін служби металочерепиці становить більше 50 років.

Добірні елементи

Прямий коньок для металочерепиці – обов’язковий для монтажу елемент, який замикає верхні частини покрівлі. Ця деталь може виступати окремою додатковою деталлю або бути частиною системи крокв. Складається безпосередньо з самої металевої планки, ущільнювача, герметика, вентиляційної стрічки і утримувача для громоотовода. Правильно встановлена конструкція надає даху завершений, гармонійний вигляд і не кидається в очі.

Напівкруглий коньок для металочерепиці є функціональний, необхідний для установки елемент покрівельної системи. Він закриває верхні стики, що утворюються при облаштуванні даху. За допомогою цієї деталі захищають листи матеріалу на зовнішніх переломах, запобігаючи потрапляння вологи або сміття в підпокрівельний простір.

У регіонах з частими снігопадами, де за день випадає велика кількість опадів, є проблема лавиноподібних сходжень снігових мас з дахів. Це явище несе в собі небезпеку для людей і майна. Прямий снегозадержатель для металочерепиці встановлюється для безпеки, з метою запобігання неконтрольованого переміщення снігових мас під час інтенсивного випадання опадів або в процесі їх танення. Цей елемент випускається з тонколистової сталі з полімерним покриттям, що захищає від корозії.

Снігозатримувач підкова для металочерепиці – обов’язковий захисний елемент, установлюваний на дахах приватних, багатоквартирних будинків, виробничих, комерційних об’єктів. Затребуваний в регіонах зі сніжними зимами, де можливо рясне випадання опадів. У таких місцях завжди є проблема сходження лавин з будівель. Це може привести до травми або псування майна.

Торцева планка для металочерепиці – доборний елемент, обов’язкова частина конструкції покрівлі. Встановлюється для захисту кроквяної системи і всієї будови від вітру, дощу, снігу. Монтаж цієї деталі займає чимало часу, але нехтувати нею не можна. Інакше термін експлуатації даху сильно зменшиться, так як вона буде поступово руйнуватися через вплив вологи, цвілі і грибків.

Єндова для металочерепиці – функціональна частина конструкції, внутрішній кут, утворений в місці з’єднання суміжних скатів багаторівневої даху. Укладання такого вузла є важливим етапом облаштування конструкції. Процедуру потрібно виконувати за правилами, інакше покрівля вийде недостатньо міцною, надійною і міцною.

Кришка ендови для металочерепиці, або планка, – з’єднувальний елемент, що встановлюється в місцях зламу багаторівневої, складної покрівлі. Допомагає створити правильний кут для рівномірного розподілу навантаження по конструкції і стабільного відведення опадів до водостоків. Підвищує довговічність і надійність покрівлі, забезпечує завершений, привабливий зовнішній вигляд.

Планка примикання для металочерепиці є поздовжнє частина даху, що встановлюється під край покрівельного покриття. Цей захисний декоративний елемент робиться з оцинкованого сталевого листа, виконується в різних кольорах, тому завжди підбирається під основний матеріал. У підсумку виходить приваблива, гармонійна, довговічна конструкція.

Вітрова планка для металочерепиці входить в список добірних компонентів, обов’язкових для монтажу при облаштуванні покрівлі. Це невелике виріб кутовий форми робиться з пластика або металу з оцинкованим покриттям. Одночасно прикрашає будівлю, надає йому завершеного вигляду і оберігає від різних руйнуючих факторів. У виробі передбачено дві кріпильні полички. Від їх ширини залежить надійність.

Лобова планка для металочерепиці – металевий доборний елемент, обов’язковий для установки на всіх типах покрівлі. Призначена для перекриття вразливих до вологи та холоду місць на стиках, зламів на даху, примикань до вікон, димарів, вентиляційних каналів. Встановлюється на торцевих частинах як завершальна частина конструкції.

Капельник для металочерепиці – допоміжний, додатковий елемент покрівлі, сумісний з будь-якими покриттями з листових матеріалів. Використовується обов’язково на житлових, багатоповерхових, комерційних, виробничих будівлях. Деякі вважають цю деталь непотрібної, але, якщо знехтувати її установкою, термін експлуатації даху значно знизиться.

Готові рішення

Металочерепиця «Монтеррей» — найекономічніший вид цього кровельного матеріалу. Основні якості, котрі дозволили вийти на найвищі позиції вподобань споживачів: міцність, довговічність, легкість монтажу, високі декоративні властивості.

Опис матеріалу та технічні характеристики

Металева черепиця «Монтеррей»— це багаторівневий оцинкований лист металу вигнутої форми. Складається вона з 4 шарів, які забезпечують захист та високі декоративні властивості. Ось ці шари:

 • перший — дає металочерепиці певний колір та рельєф;
 • другий — відводить статичну електрику;
 • третій — захищає метал від корозії;
 • четвертий — забезпечує гармонізацію всіх попередніх шарів.

Черепиця Monterrey від українського виробника Forostina — це недорого, довговічно, красиво, безпечно. Також цей матеріал не потребує постійного ремонту, а догляд за ним мінімальний.

Технічні характеристики черепиці

Черепиця для даху «Монтеррей» має такі технічні характеристики:

 • товщина листа — 0,45–0,5 мм. Можливе відхилення в межах 0,05 мм;
 • висота хвилі на рівні гребеня (в максимально високій точці листа) — 39 мм;
 • перепечений крок хвилі — 350 мм;
 • корисна ширина1 листа — 1,1 м;
 • повна ширина 1 листа — 1,195 м;
 • довжина- Можливо замовити необхідну залежно від особливостей даху.

Металева черепиця виробництва України має S-подібний профіль, який копіює контур натуральної. Її форма та дизайн додаютьпривабливого вигляду даху за рахунок хвилястого рельєфу, і саме він надає матеріалу необхідної міцності.

Особливості та переваги «Монтеррей»

Металочерепиця «Монтеррей»українського виробництва має безліч переваг, серед основних:

 • термін служби.За рахунок багатошарового захисту листа (цинк, ґрунтовка, полімерні покриття) вдається використовувати її десятки років. Але дуже важливо дотримуватись технології монтажу;
 • невелика вага. Цей параметр залежить від ряду характеристик і може коливатись в межах 4–6 кг/лист, що значно менше, ніж у м`якої, глиняної, цементно-піщаної. Тобто для укладання не потрібно посилювати крокви, стіни, фундамент;
 • ребра жорсткості. Вона складається повністю з ребер жорсткості, адже має характерний S-профіль.Вона настільки міцна, що по ній можна ходити. Для монтажу не потрібна суцільна обрешітка;
 • великий діапазон кольорів. Доступне замовлення кольорів зі стандартної лінійки RAL;
 • простота монтажу. Це досягається в першу чергу за рахунок маленької ваги. Матеріал вдається швидко піднімати и проводити монтажні роботи.

Купити таку черепицю варто, тому що в неї вигідна ціна. Вартість дещо вища, ніж інших матеріалів зі стальних листів, але доступніша, ніж будь-яких покрівельних матеріалів.

Переваги покупки металевої черепиці у Forostina

Металочерепиця «Монтеррей» від виробника— це вигідно, доступно, якість продукції гарантована. Ми проводимо продаж будь-якими партіями — є опт та роздріб. За рахунок власних виробничих потужностей вдається в короткі строки виконати ваше замовлення. У нас є технічна можливість виготовлення нестандартних листів для наших клієнтів.

Покупка товару від виробника— це ваша гарантія високої якості та доступної ціни. Дилерська мережа нашого заводу представлена більш ніж 200 торговими точками.

Меню
error: Content is protected !!