1. Головна
 2. Металочерепиця

Металочерепиця

Металочерепиця Монтерей

RAL 3005 мат 1-ст
RAL 3009 мат 1-ст
RAL 6020 мат 1-ст
RAL 7024 мат 1-ст
RAL 8004 мат 1-ст
RAL 8017 мат 1-ст
RAL 8019 мат 1-ст
RAL 9005 мат 1-ст

Важливо! Відображення кольорової гами може відрізнятися в залежності від налаштувань монітору вашого комп’ютера.

Тип:

металочерепиця Монтерей

Корисна ширина: 

1100±5 мм

Покрівля з металочерепиці захистить Ваш дім при будь-яких погодних умовах. Стильна та надійна металочерепиця зробить Ваш будинок більш вишуканим та сучасним. Така покрівля досить проста у монтажі і тому потребує мінімум зусиль для підтримки гарного вигляду.

Металочерепиця виробляється з конструкційної сталі з обов’язковим оцинкуванням, пасивуванням, ґрунтуванням і нанесенням зовнішнього полімерного покриття. Тривалий термін служби матеріалу забезпечується завдяки ретельно розробленій схемі багаторівневого захисту.

Високоякісна металочерепиця випускаються із захисним полімерним покриттям декількох видів, і є придатна для облицювання як внутрішніх, так і зовнішніх стін. Полімерне покриття металочерепиці виконує захисну функцію, захищаючи метал від вм’ятин, подряпин, корозії і вигорання. Середній термін служби металочерепиці становить більше 50 років.

Готові рішення

Металочерепиця «Монтеррей» — найекономічніший вид цього кровельного матеріалу. Основні якості, котрі дозволили вийти на найвищі позиції вподобань споживачів: міцність, довговічність, легкість монтажу, високі декоративні властивості.

Опис матеріалу та технічні характеристики

Металева черепиця «Монтеррей»— це багаторівневий оцинкований лист металу вигнутої форми. Складається вона з 4 шарів, які забезпечують захист та високі декоративні властивості. Ось ці шари:

 • перший — дає металочерепиці певний колір та рельєф;
 • другий — відводить статичну електрику;
 • третій — захищає метал від корозії;
 • четвертий — забезпечує гармонізацію всіх попередніх шарів.

Черепиця Monterrey від українського виробника Forostina — це недорого, довговічно, красиво, безпечно. Також цей матеріал не потребує постійного ремонту, а догляд за ним мінімальний.

Технічні характеристики черепиці

Черепиця для даху «Монтеррей» має такі технічні характеристики:

 • товщина листа — 0,45–0,5 мм. Можливе відхилення в межах 0,05 мм;
 • висота хвилі на рівні гребеня (в максимально високій точці листа) — 39 мм;
 • перепечений крок хвилі — 350 мм;
 • корисна ширина1 листа — 1,1 м;
 • повна ширина 1 листа — 1,195 м;
 • довжина- Можливо замовити необхідну залежно від особливостей даху.

Металева черепиця виробництва України має S-подібний профіль, який копіює контур натуральної. Її форма та дизайн додаютьпривабливого вигляду даху за рахунок хвилястого рельєфу, і саме він надає матеріалу необхідної міцності.

Особливості та переваги «Монтеррей»

Металочерепиця «Монтеррей»українського виробництва має безліч переваг, серед основних:

 • термін служби.За рахунок багатошарового захисту листа (цинк, ґрунтовка, полімерні покриття) вдається використовувати її десятки років. Але дуже важливо дотримуватись технології монтажу;
 • невелика вага. Цей параметр залежить від ряду характеристик і може коливатись в межах 4–6 кг/лист, що значно менше, ніж у м`якої, глиняної, цементно-піщаної. Тобто для укладання не потрібно посилювати крокви, стіни, фундамент;
 • ребра жорсткості. Вона складається повністю з ребер жорсткості, адже має характерний S-профіль.Вона настільки міцна, що по ній можна ходити. Для монтажу не потрібна суцільна обрешітка;
 • великий діапазон кольорів. Доступне замовлення кольорів зі стандартної лінійки RAL;
 • простота монтажу. Це досягається в першу чергу за рахунок маленької ваги. Матеріал вдається швидко піднімати и проводити монтажні роботи.

Купити таку черепицю варто, тому що в неї вигідна ціна. Вартість дещо вища, ніж інших матеріалів зі стальних листів, але доступніша, ніж будь-яких покрівельних матеріалів.

Переваги покупки металевої черепиці у Forostina

Металочерепиця «Монтеррей» від виробника— це вигідно, доступно, якість продукції гарантована. Ми проводимо продаж будь-якими партіями — є опт та роздріб. За рахунок власних виробничих потужностей вдається в короткі строки виконати ваше замовлення. У нас є технічна можливість виготовлення нестандартних листів для наших клієнтів.

Покупка товару від виробника— це ваша гарантія високої якості та доступної ціни. Дилерська мережа нашого заводу представлена більш ніж 200 торговими точками.

Меню
error: Content is protected !!