Жалюзі паркан

Важливо! Відображення кольорової гами може відрізнятися в залежності від налаштувань монітору вашого комп’ютера.

Жалюзі-паркан – це одна з найпростіших в облаштуванні і поширених конструкцій. Використовується для оформлення дачних і присадибних ділянок, інших територій, що охороняються. Варіант з жалюзі вважається кращим серед існуючих металевих типів огорож. Кожен новий паркан тільки вдосконалюється, стає ще практичніше і зручніше.

Огорожа у вигляді жалюзі є секційну конструкцію. Кожна частина – профільна труба з металу з горизонтально розташованими ламелями. Жалюзі-паркан не перешкоджає вільному проходженню світла і повітря, але оберігає від зловмисників і сторонніх.

Головні переваги

Виробництво жалюзійних огорож – це один з напрямків діяльності компанії Forostina. Для виготовлення ламелей використовують оцинковану сталь з полімерним покриттям, стійким до корозії. Підстава конструкції – міцний фундамент з опорними стовпами. Його ціна доступна.

Жалюзійних паркан відрізняється такими перевагами:

  • забезпечує вентилювання. Він відмінно підходить для болотистих грунтів, де обов’язкова стабільна і достатня циркуляція повітря. Варіант з жалюзі ідеальний для ділянок, де багато зелених насаджень;
  • добре захищає від сторонніх. Ламелі відмінно витримують механічні дії і удари. Огорожа робиться досить високим. Жорстка конструкція залишається стійкою навіть при сильному вітрі;
  • виглядає респектабельно, дорого. Такий варіант варто купити тим, хто хоче прикрасити свою ділянку;
  • не потребує особливого догляду, не втрачає первісної привабливості протягом усього часу експлуатації.

Огорожа з жалюзі простий в монтажі. Його установка і облаштування не займають багато часу.

Меню
error: Content is protected !!