Паркан твінго

Важно! Отображение цветовой гаммы может отличаться в зависимости от настроек экрана.

Забір «Твінго» конструктивно являє собою сталевий каркас, на якому зафіксовані V-подібні планки. На перший погляд може здатися, що огорожу монолітне і непрозоре, але це не зовсім вірно. «Твінго» можна назвати проміжним варіантом між суцільним і ажурним огородженням. За рахунок нахилу ламелей конструкція пропускає сонячні промені і забезпечує циркуляцію повітря.

Переваги та особливості

Для зборів «Твінго» характерні наступні особливості:

  1. Довговічність і міцність. V-подібні планки виготовляються з тонколистового прокату конструкційної сталі. Завдяки захисно-декоративного покриття огорожу стійко до температурних перепадів, впливу вологи, ультрафіолетового випромінювання.
  2. Надійність. Візуально конструкція нагадує жалюзі. Такий паркан забезпечує відмінну повітропроникність, при цьому не проглядається, захищаючи ділянку від цікавих поглядів перехожих. Парусність конструкції мінімальна, тому «Твінго» рекомендують ставити на сильно вітряних ділянках.
  3. Естетичність. Покриття ламелей може бути велюровим, полімерним або двостороннім поліестеровим. На вибір клієнта готові секції фарбуються в будь-який колір по палітрі RAL. Забір може імітувати дерево або бути одноколірним. Огорожа відмінно виглядає на будь-якій ділянці, незалежно від особливостей ландшафту.
  4. Швидка установка. Бригада монтажників за один день роботи може встановити до 70 метрів конструкцій.
  5. Доступність. Установка огорожі «Твінго» з матеріалами і роботою обійдеться покупцеві не дорожче аналогічних зборів з інших матеріалів.

Крім того, такі конструкції не вимагають регулярного догляду і щорічного фарбування. Якщо захисний шар дуже забрудниться, огорожу досить промити під струменем води. Конструкція забезпечує ефективний захист від шумів з вулиці. Правильно встановлений паркан виконує функцію своєрідного екрану, відображаючи частина шумів.

Якісні конструкції «Твінго» несприйнятливі до атмосферних впливів. Для виробництва секцій використовується оцинкована сталь, покрита декількома захисними шарами. Це гарантує стійкість до впливу морозів і дощів, зберігаючи цілісність покриття при будь-якій погоді навіть після кількох років експлуатації.

Наші переваги

Причини купити паркан «Твінго» у нас:

  1. Доступні ціни. Ми пропонуємо найвигідніші умови для наших клієнтів. При необхідності наші фахівці знайдуть монтажну бригаду для установки огорожі.
  2. Безкоштовний замір забору або даху. Для замовлення послуги зв’яжіться з менеджером FOROSTINA.
  3. Власне виробництво. Вся продукція відповідає міжнародним стандартам і нормам.
  4. Вигідні умови співпраці. Постійним клієнтам, архітекторам і будівельникам пропонуються додаткові бонуси.
  5. Широкий асортимент. Ми пропонуємо не тільки готові секції огорожі «Твінго», а й покрівельні, фасадні, комплектуючі та т. д.

Щоб отримати безкоштовну консультацію або допомогу у виборі, залиште замовлення. Менеджер FOROSTINA зв’яжеться з вами і відповість на всі запитання.

Меню
error: Content is protected !!