Паркан ранчо

Важливо! Відображення кольорової гами може відрізнятися в залежності від налаштувань монітору вашого комп’ютера.

Забір ранчо – різновид огорожі відкритого типу, влаштована за простим принципом. В якості підстави використовується стовпи з металу, до яких прикріплюють металеві рейки. Вони приєднуються в горизонтальному положенні. При цьому між ними залишається невеликий зазор. Це досить проста конструкція. Її можна зробити і самостійно, не вдаючись до допомоги професіоналів.

Висота і ширина планок забору, зробленого в стилі ранчо, відрізняються. При виборі матеріалу для забору варто виділити металевий варіант забору, який виділяється своєю довговічністю і практичністю, в порівнянні з іншими матеріалами.

Різновиди, переваги

Забір ранчо ділиться на кілька типів:

  • класика. Звичайний вигляд, де рейки закріплюються в горизонтальному положенні на забитих в землю стовпах;
  • без зазорів. Монтується так, щоб не залишалося ніяких просвітів між елементами;
  • драбинка. Тут планки забиваються внахлест;
  • шахматка. Складається з горизонтальних рейок невеликих розмірів.

Забір в стилі ранчо привабливий тим, що його зведення дуже доступне, прийнятне за ціною. Справитися з монтажем зможе навіть людина, що має мінімальні пізнання в будівельній справі. Тому багато хто вибирає варіант самостійного облаштування огорожі разом з воротами.

Якщо така конструкція побудована з дотриманням всіх норм і правил, то можна не сумніватися, що вона прослужить не одне десятиліття. Також легко вибрати відповідний тип дизайну в залежності від своїх побажань. Ворота ранчо можуть бути будь-якими, в залежності від побажання замовника.

Готові рішення

Меню
error: Content is protected !!