Паркан із штахета

Важливо! Відображення кольорової гами може відрізнятися в залежності від налаштувань монітору вашого комп’ютера.

Огорожа з штахетника являє собою конструкцію з металевих планок. Вони робляться з тонкої листової сталі з канавками і борознами різної ширини, що підвищують жорсткість. Евроштакетнік був створений як більш практична, недорога і довговічна альтернатива дерев’яним спорудам. У підсумку виходить не просто металева конструкція, а варіант з високою міцністю.

Якісний паркан з паркану доступний за ціною. Замовляти його часто вважають за краще власники дачних або присадибних ділянок з невеликим бюджетом. Термін експлуатації металевого паркану досягає 40 років. Завдяки великій різноманітності забарвлень матеріал прекрасно поєднується з будь-якими будівлями. Забір може бути виконаний в якому завгодно архітектурному стилі.

Головні переваги

Огорожа з евроштакетніка, купити матеріали для якого за доступною вартості пропонує сайт Forostina, має чимало переваг. Примітно, що це огорожу володіє всіма перевагами, властивими металопрофілю.

Огорожі з залізного паркану відрізняються такими перевагами:

  • можливість установки глухого або відкритого варіанту. Якщо зробити споруду прозорим, ділянка буде видно перехожим, але потрапити всередину ні одна людина або тварина не зможе. Двосторонній монтаж в шаховому порядку захистить територію від сторонніх поглядів, забезпечить природний повітрообмін;
  • вибір будь-якого кольору, форми, розміру і довжини. Варіант з паркану прекрасно поєднується з бетонними, металевими виробами, будівлями з каменю. Якщо проявити фантазію, можна використовувати оригінальні комбінації з деревом;
  • висока жорсткість, надійність і міцність;
  • простота установки;
  • стійкість до агресивних речовин, цвілі, грибків, гниття.

Огорожа з металевого штакету сучасний, привабливий, практичний і зручний.

Готові рішення

Меню
error: Content is protected !!