Паркан горизонт

Важно! Отображение цветовой гаммы может отличаться в зависимости от настроек экрана.

Забір «Горизонт» характеризується високою міцністю і надійністю при відносно невисокій вартості. Таке огородження виглядає естетично і стильно, органічно вписується в будь-який ландшафтний дизайн, незалежно від особливостей ділянки. Забір відноситься до глухим, тому при установці ламелі необхідно підганяти один до одного впритул. Зазори відсутні, за рахунок чого забезпечується висока міцність секцій.

Переваги та особливості

Основу будь-якого огорожі складають металеві ламелі. Для їх виробництва застосовується оцинкована сталь, а полімерне покриття гарантує додатковий захист. Поздовжня сторона кожної ламелі передбачає наявність замків, за допомогою яких окремі деталі фіксуються між собою. При цьому кожен замок забезпечує додаткову жорсткість.

Для огорож «Горизонт» характерні наступні переваги:

  1. Висока міцність. Така конструкція вважається однією з найнадійніших. За рахунок глухий структури і замкових з’єднань забезпечується максимальна стійкість готових секцій до ударів і високих навантажень.
  2. Приватність. Оскільки огорожа не проглядається, побачити щось зовні не вийде. Якщо висота споруди складе більше 2 метрів, можна домогтися непоганий звукоізоляції.
  3. Неможливість подолання. Конструкція передбачає ледь помітні зазори. Але, оскільки вони не наскрізні, використовувати їх як опору не вийде.
  4. Стійкість до зовнішніх впливів. Для виготовлення забору використовується оцинкований метал, нечутливий до впливу вологи. Завдяки захисному шару забезпечується стійкість до температурних перепадів. Полімерне покриття не тріскається на морозі, а колір огорожі зберігається навіть після довгих років експлуатації.
  5. Простота установки. На монтаж конструкції буде потрібно мінімум часу, зокрема якщо опорні стовпи ви поставили заздалегідь. Щоб не допустити помилок і забезпечити необхідну міцність забору, його збірку рекомендується довірити професіоналам.

Такі конструкції універсальні і можуть використовуватися не тільки в побуті, але і для огородження промислових, комерційних об’єктів, житлових комплексів.

Наші переваги

Причини зробити замовлення у нас:

  1. Широкий асортимент. У нас можна купити не тільки готові секції паркану «Горизонт», а й фасадні, покрівельні матеріали.
  2. Висока якість. Вся продукція сертифікована і відповідає європейським стандартам.
  3. Доступні ціни. Завдяки власному виробництву ми пропонуємо вигідні умови співпраці для наших клієнтів. Можливий безкоштовний вимір огорожі або даху. Архітекторам і будівельникам пропонуються додаткові знижки.
  4. Швидка доставка. Продумана логістика дозволяє доставляти товар в будь-який регіон України в стислі терміни.

Для оформлення замовлення або отримання безкоштовної консультації зв’яжіться з менеджером FOROSTINA.

Меню
error: Content is protected !!