1. Головна
  2. Матеріали для паркану

Матеріали для паркану

Пропонуємо Вам чудову альтернативу популярному дерев’яному паркану — штахетну огорожу (або євроштахетник). Металевий штахетник виготовляється з оцинкованої сталі товщиною 0,5 мм. Ширина планки — 105 або 115 мм. Ззовні наноситься декоративне та антикорозійне покриття полімерною або порошковою фарбою різних кольорів (за каталогом RAL) та фактур.

Виробляємо та постачаємо швидкомонтажні бетонні стовпчики для парканів, що мають імітацію цегли або клінкеру. Елемент виготовляються за технологією армованого литого бетону з дуже високою якістю. Товщина стінок стовпчиків всього 1,5 см, що забезпечує невелику вагу продукції, і є зручним при монтажі й транспортуванні. Додатковою перевагою є можливість встановлення поштової скриньки та домофону.

Дашки призначені для покривання швидкомонтажних стовчиків. Елемент виготовляються за технологією армованого литого бетону з дуже високою якістю. Дашок захищає стовпчик від опадів та надає огорожі довершеного вигляду.

Підмурівка призначена для основи огорожі з швидкомонтажних стовпчиків. Елемент виготовляються за технологією армованого литого бетону з дуже високою якістю. Підмурівка надає огорожі довершеного вигляду.

Елементи кріплення

Саморізи (самонарізні гвинти) – це одні з найбільш поширених і відомих інструментів, використовуваних для кріплення. Являють собою цвяхи, легко вкручуються в різні матеріали без додаткових пристосувань. Застосовуються в будь-якій сфері будівництва при зведенні житлових, комерційних, промислових об’єктів. Універсальність самореза робить його найзручнішим кріпильних матеріалом, відповідним для застосування зовні або всередині приміщень.

Заклепки – кріпильні матеріали, давно і успішно використовуються для з’єднання листового металу в найважливіших і відповідальних місцях. Це виріб являє собою стрижень з поперечним круглим перетином, що має головки на кінцях. Якщо правильно підібрати таку деталь, вона створить з’єднання, яке буде не гірше зварювального. Заклепка відмінно справляється з будь-якими навантаженнями, включаючи змінні, вібраційні.

Матеріали для забору затребувані серед власників заміських приватних будинків, дачних котеджів. Такі конструкції є обов’язковими на будь-якій ділянці. Вони відгороджують його від інших і чітко окреслюють межі конкретних володінь. Огородження створюють надійний захист від несанкціонованих проникнень, сторонніх поглядів, зловмисників. Вони виступають і як прикраси, надаючи всій території доглянутий, завершений і привабливий вигляд.

Забір завжди є візитною карткою власника будинку. Тому вибору матеріалів для нього варто приділити максимум уваги. Тут все залежить від призначення конструкції. Якщо вона будується для захисту фасадної частини будівлі від сусідів або шумів з вулиці, тоді висуваються підвищені вимоги до міцності і надійності. Внутрішні споруди можна робити з сітки рабиці, дерева, штучного каменю.

Эвроштахетник – оптимальний варіант

Раніше були популярні глухі, непроникні огорожі у вигляді суцільних листів або стін з металу, бетону. Але такі споруди зменшують кількість природного світла на ділянці. Тому зелені насадження, що ростуть поруч з ними, часто занадто швидко в’януть.

Эвроштахетник – сучасний компромісний варіант між металом і бетоном. Він відрізняється такими перевагами:

  • підвищена жорсткість. Вибравши такий варіант, можна легко закрити весь простір навіть на ділянці з великими нерівностями, перепадами грунту. Це позбавить від тривалих і трудомістких робіт з вирівнювання;
  • універсальність. Готовий паркан можна зробити як відкритим, так і глухим. Тут все залежить від побажань. Якщо дача не використовується постійно, частіше вибирають другий варіант, щоб уникнути розкрадань під час відсутності господарів;
  • можливість двостороннього способу монтажу. Тоді пластини кріпляться з протилежних сторін в шаховому порядку. Цей тип монтажу варто використовувати, якщо з однієї чи іншої сторони знаходяться сусіди, потрібно уберегтися від сторонніх очей.

Эвроштахетник набагато краще і практичніше, ніж багато інших матеріалів для забору, поширені раніше. На відміну від дерева, він не боїться гниття, цвілі і грибків, характеризується стійкістю до будь-яких негативних факторів – сильному дощу, снігу палючому сонцю.

Великий вибір виробів для огорож

Щоб отримати надійну і міцну конструкцію, потрібно приділити максимум уваги вибору складових. Важливу роль відіграють стовпи для забору. Вони дозволяють створити непрозоре споруда, яка буде захищати володіння від сторонніх. Саме на цю частину найчастіше звертають увагу в першу чергу, тому вона також має привабливий вигляд.

Перш ніж купити матеріали для огорож, варто звернути увагу ковпаки для стовпів. Вони виконують одночасно захисні і декоративні функції. Також це зручне підставу при монтажі допоміжного оснащення (наприклад, ліхтар або інша освітлювальна техніка).

Меню
error: Content is protected !!