1. Головна
  2. Фасадні матеріали

Фасадні матеріали

Металевий блок-хаус — це різновид сайдингу, який виконує роль оздоблювального матеріалу. Він має точні геометричні розміри. Може бути виконаний в різних кольорах, а також мати цікаву текстуру під деревину.

Панелі різних форм і розмірів, що імітують Традиційні оздоблювальні матеріали, такі як: дошка, балки. Вони використовуються для створення декоративних елементів поверхні зовні і всередині будівлі. Метод кріплення панелей і їх мала вага дозволяють їх використовувати на поверхні де традиційні матеріали з їх вагою неможливі або вимагають спеціальної збірної системи.

Якщо Ви хочете візуально зробити будинок вище, в цьому Вам допоможе такий вид металевого блок-хауса, як дошка. Він має вигляд прямих дощок, розташованих вертикально. Це універсальний сайдинг, оскільки може підкреслити як традиційний класичний стиль будинку, так і більш сучасний дизайн.

Забезпечити захист металевої поверхні профнастилу від згубного впливу вологи – основне завдання виробника двосторонніх сталевих листів.

Елементи кріплення

Саморізи (самонарізні гвинти) – це одні з найбільш поширених і відомих інструментів, використовуваних для кріплення. Являють собою цвяхи, легко вкручуються в різні матеріали без додаткових пристосувань. Застосовуються в будь-якій сфері будівництва при зведенні житлових, комерційних, промислових об’єктів. Універсальність самореза робить його найзручнішим кріпильних матеріалом, відповідним для застосування зовні або всередині приміщень.

Заклепки – кріпильні матеріали, давно і успішно використовуються для з’єднання листового металу в найважливіших і відповідальних місцях. Це виріб являє собою стрижень з поперечним круглим перетином, що має головки на кінцях. Якщо правильно підібрати таку деталь, вона створить з’єднання, яке буде не гірше зварювального. Заклепка відмінно справляється з будь-якими навантаженнями, включаючи змінні, вібраційні.

Фасадні матеріали призначені для обробки лицьової частини житлових будинків, комерційних, промислових, господарських будівель. Одночасно виконують захисні та декоративні функції. При правильному виборі і використанні фасадні надійно оберігають стіни і перекриття від впливу вологи. Вони захищають від сильного вітру, морозу, бруду і сміття. Будь-який сучасний матеріал для фасаду відрізняється привабливим оформленням і забарвленнями, тому з його допомогою можна до невпізнанності змінити споруду.

Через велику достатку пропозицій часом буває складно знайти відповідний для конкретної ситуації товар. Головні критерії при покупці: естетичність, надійність, доступна ціна. Важливо, щоб обробка вийшла не тільки красивою, але і довговічною, володіла відмінними захисними характеристиками, продовжувала термін експлуатації всього будинку. Тому, вибираючи кращий облицювальну варіант, не варто зупинятися на найдешевшому. Краще знайти той, що буде являти собою оптимальне співвідношення ціни і якості.

Блок-хаус

Являє собою довгі металеві листи сайдинга в вигляді бруса або колоди з пазами і виступами для з’єднань. Розглядаючи сучасні фасадні, багато звертають увагу саме на цей, завдяки його переваг:

  • висока міцність, здатність витримувати великі механічні навантаження;
  • дизайн. Надає стінам привабливий вигляд, імітуючи натуральне дерев’яне покриття;
  • легка вага. Не додає навантаження на фундамент будівлі;
  • простий монтаж.

Блок-хаус варто вибрати, якщо потрібні якісні і довговічні облицювальні матеріали, які не вимагають довгої і витратною установки.

Панельна дошка

Таке облицювання будівлі виглядає дуже красиво, вона теж не передбачає великих витрат. Панельна дошка є універсальним металевим сайдингом, який здатний підкреслити як традиційний класичний стиль будівлі, так і більш сучасний дизайн. Чому варто купити цей фасадний матеріал:

  • простота в установці;
  • ідеально підходить як для класичного, так і для сучасного дизайну будівель.

Робота з панельної дошкою проста. З нею легко розбереться навіть той, хто раніше не виконував такі дії.

Акрилова дошка

Як і інші сучасні матеріали для фасаду, представлені на сайті Forostina, вона набула широкого поширення завдяки своєму привабливому увазі. Облицювання продається за доступною ціною, відрізняється довговічністю і практичністю, радує користувачів такими перевагами:

  • несприйнятливість до цвілі і грибків;
  • відсутність на поверхні слідів від опадів;
  • невелика вага і простий монтаж.

Якщо планується оздоблення фасаду, матеріали варто купувати на сайті Forostina. Ми пропонуємо найкращі варіанти з оптимальними для такого способу застосування характеристиками.

Меню
error: Content is protected !!