1. Головна
 2. Євроштахетник

Євроштахетник

Євроштахетник

RAL 0901 глянц 1-ст
RAL 1015 глянц 1-ст
RAL 1021 глянц 1-ст
RAL 3005 глянц 1-ст
RAL 3005 глянц 2-ст
RAL 3005 мат 1-ст
RAL 3005 мат 2-ст
RAL 3009 мат 1-ст
RAL 3011 глянц 1-ст
RAL 5005 глянц 1-ст
RAL 6005 глянц 1-ст
RAL 6005 глянц 2-ст
RAL 6020 глянц 2-ст
RAL 6020 мат 1-ст
RAL 6020 мат 2-ст
RAL 7016 глянц 1-ст
RAL 7024 мат 1-ст
RAL 7024 мат 2-ст
RAL 8004 мат 1-ст
RAL 8017 глянц 1-ст
RAL 8017 глянц 2-ст
RAL 8017 мат 1-ст
RAL 8017 мат 2-ст
RAL 8019 мат 1-ст
RAL 8019 мат 2-ст
RAL 9003 глянц 1-ст
RAL 9005 мат 1-ст
RAL 9005 мат 2-ст
RAL 9006 глянц 1-ст
Біле Дерево 3Д 1-ст
Вільха звичайна 1-ст
Вільха Світла 3Д 2-ст
Золотий Дуб 3Д 1-ст
Золотий Дуб 3Д 1-ст
Золотий Дуб 3Д 2-ст
Золотий Дуб Звичайний 1-ст
Золотий дуб звичайний 2-ст
Темне дерево 3Д 2-ст
Темне дерево звичайне 1-ст

Важливо! Відображення кольорової гами може відрізнятися в залежності від налаштувань монітору вашого комп’ютера.

Тип:

євроштахетник:

-105 мм верх круглий,

-105 мм верх рівний,

-115 мм верх круг,

-115 мм верх рівний,

-115 мм верх трапеція

Пропонуємо Вам чудову альтернативу популярному дерев’яному паркану — штахетну огорожу (або євроштахетник). Металевий штахетник виготовляється з оцинкованої сталі товщиною 0,5 мм. Ширина планки — 105 або 115 мм. Ззовні наноситься декоративне та антикорозійне покриття полімерною або порошковою фарбою різних кольорів (за каталогом RAL) та фактур.

Євроштахетник має ряд переваг перед огорожею з металопрофілю:

 • Естетичний зовнішній вигляд, колір штахетин двосторонній і надає приємний вигляд паркану з середини.
 • Відсутність відчуття замкнутого простору, відчуття що знаходишся на території виробничого підприємства.
 • Територія «вентилюється», відсутність парусності є особливо важливо для ділянок, де ростуть декоративні рослини, сприяє рівномірній вологості грунту.
 • При механічному пошкодженні паркану можна замінити лише пошкоджені елементи, без необхідності міняти весь проліт між стовпчиками.

Конструкція огорожі з євроштахетника дозволяє підібрати тип виконання (односторонній або двосторонній) і колір, який буде найкращим чином пасувати для Вашої оселі.

Євроштахетник — це вертикальна планка, яка застосовується для створення паркану або будь-якої іншої огорожі. Вироби монтуються на каркас зі стовпів і лаг з певним проміжком або без нього.

Виготовляється металевий штахетник з тонкої листової сталі, в якій для збільшення жорсткості продавлені борозни і канавки різної ширини. Цей матеріал був розроблений, щоб замінити недовговічне і вимогливе дерево в класичних огорожах.

Металеві вироби отримали характерний вигляд і відмінні естетичні якості, але при цьому вони позбавлені традиційних для штахетних огорож недоліків. Тому ви можете сміливо купувати в компанії «Форостина» євроштахетник, якість і ціна якого вам дуже сподобаються.

Характерні особливості

Штахетник для паркану чимось нагадує профнастил. В ньому присутні видавлені на прокатному верстаті борозди, які утворюють ребра жорсткості. Така структура не дозволяє згинати матеріал поперек. Загалом міцність штахетника прямо пропорційна кількості ребер жорсткості і глибині профілювання. Чим більше ребристої поверхні і висоти профілю, тим міцніша металева планка.

Компанія «Форостина» виступає першим виробником євроштахетника у Львівській області. Ми використовуємо кращу сировинну базу і сучасні верстати, тому цілком впевнені в якості продукції. Це дає змогу купити кращій товар, який цілком задовольнить ваші потреби.

Євроштахетник виготовляється зі сталі. На вибір ширина планки може бути 105 або 115 мм. Під час виготовлення використовується спеціальне декоративне та антикорозійне покриття, що підвищує термін експлуатації.

Головні переваги

Не дивлячись на те, що євроштахетники виникли відносно недавно, вони швидко набирають популярність за рахунок позитивних якостей. Серед головних переваг можна виділити:

 1. Чудове проникнення світла і вітру до двору. Це дозволяє використовувати будматеріал на малих подвір’ях.
 2. Великий термін служби. Євроштахетник прослужить більш ніж 10–15 років.
 3. Чудова стійкість до агресивних речовин. Полімерне покриття дозволяє зробити паркан непіддатливим до багатьох розчинів.
 4. Міцна поверхня. Євроштахетник складно зігнути поперек, тому планки витримують сильний вітер.
 5. Простий монтаж і догляд. Металевий паркан можна легко закріпити самому.
 6. Відмінна стійкість до грибка. Поверхня не гниє навіть при регулярному контакті з вологою.
 7. Естетична привабливість. Класична огорожа з євроштахетника виглядає повітряно, елегантно і стильно. При цьому вона гармонійно вписується в будь-який архітектурний ансамбль.
 8. Великий вибір матеріалу і різноманіття можливого комбінування. Огорожа може бути однорядною, монтуватися в два ряди в шаховому порядку або зовсім розташовуватися горизонтально в стилі ранчо.

Замовити євроштахетник в компанії «Форостина» ви можете за телефоном, який вказаний на сайті. При виникненні питань звертайтеся до наших менеджерів. Вони дадуть відповіді та грамотно проконсультують для отримання необхідного результату. Доставка євроштахетника виконується у будь-якій кількості по Львову та області.

Готові рішення

Меню
error: Content is protected !!