1. Головна
  2. Дашки для стовпчиків

Дашки для стовпчиків

Дашки для стовпчиків

Блакитний
Цегловий
Коричневий 610
Коричневий 686
Чорний
Антрацит
Жовтий
Сірий
Зелений хакі
Зелений
Клінкер світлий
Клінкер темний
Червоний
Білий
Графітовий
Вишневий 130
Мідний
Золотистий

Важливо! Відображення кольорової гами може відрізнятися в залежності від налаштувань монітору вашого комп’ютера.

Тип:

дашки для стовпчиків

Дашки призначені для покривання швидкомонтажних стовчиків. Елемент виготовляються за технологією армованого литого бетону з дуже високою якістю. Дашок захищає стовпчик від опадів та надає огорожі довершеного вигляду.

Всі стовпчики, дашки і підмурівки мають кольорове атмосферостійке покриття по всій лицьовій поверхні, причому колір покриття можна замовити згідно колірної гами. Покриття бетонних поверхонь забезпечує:

  • Захист бетону від ерозії.
  • Обмеження конкретного проникнення іонів хлориду з навколишнього середовища (наприклад сіль, якою посипають вулиці).
  • Фарби акрилові або силіконові створюють самоочисне покриття, яке протягом багатьох років забезпечує свіжий і чистий вигляд елементів.
  • Покриття стійке до вологого очищення, стирання і дії хімічних речовин як (мінеральне масло, бензин, мастильні матеріали, фізіологічний розчин), погодніх умов (опадів, сонця).

Готові рішення

Паркан може декоруватися різноманітними способами, але більшість власників території використовує ковпаки на стовпчики. Це виріб, який захищає елементи огорожі від опадів, а також прикрашає об’єкт та додає індивідуальний вигляд. Фактично ковпак є парасолькою для стовпчика, яка захищає від зовнішнього впливу, запобігаючи передчасне руйнування і деформацію конструкції. Тому придбання такого елементу є ключовим і одночасно завершальним моментом.

Особливості бетонних кришок для стовпчиків

Компанія «Форостина» є виробником якісної продукції для парканів відповідно з сучасними технологіями. Ми займаємося виготовленням своєрідних капелюхів для стовпів, які мають різні форми та розміри. В якості матеріалів використовуємо бетон, в склад якого не входять домішки шкідливих елементів. Тому кришки на паркан набувають таких переваг:

  1. Довгий термін експлуатації ковпаків. Завдяки масивній структурі і особливому складу вироби для стовпчиків можуть служити довгий час.
  2. Відмінна стійкість до впливу зовнішніх факторів. Кришка не псується при регулярному попаданні сонячних променів, дощових капель, снігу, а також експлуатації при високих та низьких температурах.
  3. Гарна вентиляція внутрішнього простору стовпа. Це запобігає розвитку грибка.
  4. Простий та надійний монтаж ковпаків. Вироби встановлюються непомітно і міцно.
  5. Приємний зовнішній вигляд. Бетонні кришки на стовпи виглядають на паркані дорого та презентабельно. Надають прибудинковій території аристократичний вигляд.

Ковпаки для стовпчиків мають захисний ефект, який досягається за рахунок похилого розміщення зовнішньої поверхні насадки. Це значно полегшує стік води. Передбачається захист опори від перезволоження, що досягається завдяки збільшенню габаритів оголовка. Тому простіше встановити кришки на стовпчики, ніж передчасно відновлювати їх через руйнування.

Оформлення замовлення

Компанія «Форостина» є виробником ковпаків на паркан високої якості, що досягається завдяки великому досвіду та використанню передових технологій. Продукція випускається в декількох варіантах, тому кожен зуміє підібрати оптимальний товар для власного екстер’єру двору.

Замовити ковпаки для стовпчиків ви зможете по телефону, вказаному на сайті. Доставка здійснюється транспортними компаніями по Львову та області у зручний час.

Меню
error: Content is protected !!