1. Головна
  2. Блок-Хаус
  3. Кутки для блок-хауса

Кутки для блок-хауса

Кутки для блок-хауса

Кутова планка для блок-хауса є невід’ємним добірним елементом для облицювання фасаду будівлі. Без цих деталей обшивка будинку не може вважати завершеною. Якісні комплектуючі деталі забезпечують міцність і довговічність конструкції.

Призначення і особливості

Основні функції кутових планок:

  • захист швів і з’єднань від попадання снігу і дощу, в результаті чого з’являється ризик корозії;
  • естетичність – завдяки кутовим планок ріг будинку виглядає закінчено;
  • додаткове ребро жорсткості для панелей з блок-хауса;
  • довговічність – комплектуючі деталі при правильному догляді прослужать не один десяток років.

Металевий блок-хаус являє собою різновид оздоблювального матеріалу для обшивки будинку. Сайдинг виготовляється з оцинкованого металу і полімерних покриттів з особливих технологій. Основними перевагами матеріалу є негорючість і екологічна безпека. Металевий блок-хаус характеризується стійкістю до дії ультрафіолету, опадів і агресивних середовищ.

Для цього типу обробки характерні висока міцність і довговічність. Блок-хаус виглядає естетично за рахунок практично монолітного покриття. Крім того, відсутня необхідність обслуговування, на відміну від догляду за натуральними матеріалами.

Наші переваги

Причини купити куточки для блок-хауса і інші комплектуючі у нас:

  1. Відмінна якість. Вся наша продукція сертифікована і відповідає міжнародним стандартам.
  2. Великий вибір. Крім фасадних і покрівельних матеріалів, ми пропонуємо будматеріали для зведення парканів. У нашому каталозі великий вибір панельної дошки, евроштакетніка, профнастилу, бетонних стовпчиків і готових секцій.
  3. Вигідні умови співпраці. Для постійних клієнтів, будівельників і архітекторів передбачаються гнучкі системи знижок. Завдяки продуманій логістиці доставка здійснюється в будь-який регіон України.

Крім того, ми гарантуємо професійний підхід до кожного клієнта. Наші фахівці безкоштовно зроблять розрахунок параметрів даху і огорож. Ми готові запропонувати оптимальні рішення для оформлення вашого інтер’єру. Щоб отримати безкоштовну консультацію або допомогу у виборі, залиште замовлення на сайті.

Меню
error: Content is protected !!