1. Головна
  2. Блок-Хаус
  3. Стикувальна планка для блок-хауса

Стикувальна планка для блок-хауса

Стикувальна планка для блок-хауса

Сполучна, або стикувальна, планка для блок-хауса використовується для з’єднання двох металевих панелей. Її монтаж проводиться на каркас. Металеві панелі встановлюються в сполучну планку, за рахунок чого її кріплення стає непомітним. Для виробництва деталі повинен використовуватися аналогічний метал, що і для панелей блок-хауса.

Призначення і особливості

Фасад отримує закінченого вигляду тільки завдяки правильному підбору та встановлення добірних деталей. З їх допомогою швидко облаштовуються всі складні ділянки проекту. Правильний вибір і установка забезпечують максимальну герметичність облицювання. Імовірність попадання вологи, снігу і пилу під блок-хаус виключається. Комплектуючі дозволяють без проблем оформити фасад будь-якої складності. Стикувальні планки забезпечують надійність і міцність конструкції. Від їх якості залежить довговічність фасаду.

Кожен доборний елемент має своє призначення і місце для установки. Без металевих деталей виконати установку облицювальних матеріалів і домогтися необхідних експлуатаційних характеристик не вийде. Для виробництва деталей використовується гарячеоцинкований метал з полімерним покриттям. Стикувальні планки забезпечують якісне з’єднання панелей. Виріб фіксується на каркасі, а сам сайдинг вставляється в нього. Монтаж зазвичай проводиться під і над віконними прорізами, а також в центрі, між зовнішніми кутами будинку, за рахунок чого стіна будівлі умовно ділиться на однакові прямокутники.

Наші переваги

Причини купити стикувальну планку і інші матеріали у нас:

  1. Великий вибір. Ми пропонуємо покрівельні, фасадні. У нашому асортименті великий вибір профнастилу, панельних дощок, блок-хауса, металочерепиці та інших будматеріалів.
  2. Доступні ціни. Ми є виробником продукції, тому не ставимо велику націнку на свій товар.
  3. Висока якість. Всі будматеріали виробляються з урахуванням міжнародних вимог і стандартів якості. Наша продукція відповідає європейським нормам.
  4. Швидка доставка. Продумана логістика дозволяє доставляти товари в будь-яку точку України в стислі терміни.
  5. Вигідні умови. Наші фахівці можуть безкоштовно зробити розрахунки параметрів огорожі або даху. Також ми організуємо доставку матеріалів, а якщо потрібно – підберемо кваліфікованих монтажників.

Для отримання безкоштовної консультації зв’яжіться з нашим менеджером.

Меню
error: Content is protected !!