1. Головна
  2. Блок-Хаус
  3. Стартова планка для блок-хауса

Стартова планка для блок-хауса

Стартова планка для блок-хауса

Стартова планка для блок-хауса сайдингу є незамінну деталь в будь-якому проекті. Без цієї деталі неможлива фіксація першої панельної смуги. Початкова планка кріпиться за допомогою саморізів, після чого в неї встановлюється смуга блок-хауса.

Особливості та переваги

Колір вироби вибирається з урахуванням тони панелей. Технологія установки хоч і має на увазі сховане кріплення, нижній край виробу залишається видатним. Облаштування фасаду будівлі не може вважатися завершеним без використання добірних деталей.

З їх допомогою:

  • оформляються архітектурні деталі будь-якої складності;
  • забезпечується герметичність облицювання;
  • облаштовуються будь-які складні ділянки проекту.

Якість комплектуючих елементів відіграє визначальну роль, оскільки від них залежать міцність конструкції, її надійність і довговічність. У кожної деталі своє призначення і певне технологічне місце при установці. Без металевих стартових планок забезпечити повноцінний монтаж блок-хауса і домогтися необхідних експлуатаційних якостей фасаду не вийде.

Тому важлива саме міцність комплектуючих елементів. Стартові планки виготовляються з гарячеоцинкованої сталі з полімерним покриттям. Можливо виготовлення деталей в будь-якому кольорі.

Наші переваги

Причини купити стартові планки у нас:

  1. Висока якість. Ми використовуємо сучасні матеріали і кращі технології для виробництва. Будматеріали та комплектуючі виготовляються відповідно до чинних стандартів якості.
  2. Широкий асортимент. Ми пропонуємо великий вибір покрівельних і фасадних матеріалів. У нас можна придбати профнастил, панельну дошку, блок-хаус, евроштакетнік та інші будматеріали.
  3. Вигідні умови. Ми пропонуємо низькі ціни, гнучкі системи знижок, особливі умови співпраці для оптових покупців, будівельників і архітекторів.
  4. Швидка доставка. Продумана логістика дозволяє нам поставляти товари в стислі терміни в будь-який регіон України.
  5. Професійний підхід. Ми не тільки продаємо, але і пропонуємо оптимальні рішення для оформлення ваших інтер’єрів. Також ви можете замовити у нас безкоштовний розрахунок параметрів даху і огорож.

Для отримання безкоштовної консультації зв’яжіться з менеджером FOROSTINA.

Меню
error: Content is protected !!