1. Головна
  2. Блок-Хаус

Блок-Хаус

Блок-Хаус

RAL 1015 глянц 1-ст
RAL 1021 глянц 1-ст
RAL 3005 глянц 1-ст
RAL 3005 мат 1-ст
RAL 3009 мат 1-ст
RAL 3011 глянц 1-ст
RAL 5005 глянц 1-ст
RAL 6005 глянц 1-ст
RAL 6020 мат 1-ст
RAL 7016 глянц 1-ст
RAL 7024 мат 1-ст
RAL 8004 мат 1-ст
RAL 8017 глянц 1-ст
RAL 8017 мат 1-ст
RAL 8019 мат 1-ст
RAL 9003 глянц 1-ст
RAL 9005 мат 1-ст
RAL 9006 глянц 1-ст
Біле Дерево 3Д 1-ст
Вільха звичайна 1-ст
Золотий Дуб 3Д 1-ст
Золотий Дуб 3Д 1-ст
Золотий Дуб 3Д 2-ст
Золотий Дуб Звичайний 1-ст
Темне дерево 3Д 2-ст
Темне дерево звичайне 1-ст

Важливо! Відображення кольорової гами може відрізнятися в залежності від налаштувань монітору вашого комп’ютера.

Тип:

блок-хаус

Переваги блок-хауса металевого

Панелі розробляються з металу, що обумовлює цілий ряд переваг:

  • По-перше, продукція стійка до будь-яких зовнішніх впливів: погоді, клімату, механічних пошкоджень.
  • Отже, її неможливо пошкодити, вона зберігає форму на довгі роки.
  • По-друге, блок-хаус являє собою вентильований фасад, який кріплять на зовнішні або внутрішні стіни житлових і промислових будівель.
  • Тому будинок постійно «дихає», в ньому не затримується згубна волога, що провокує появу плісняви або грибка.
  • В результаті приміщення експлуатується багато років.

Металевий блок-хаус — це різновид сайдингу, який виконує роль оздоблювального матеріалу. Він має точні геометричні розміри. Може бути виконаний в різних кольорах, а також мати цікаву текстуру під деревину.

Під час виготовлення блок-хаусу застосовуються листи оцинкованої сталі. Щоб створити гарне і довговічне покриття, на лицьову поверхню металу наносять ґрунтовку, а потім — декоративний шар. Використання полімерів дозволяє поліпшити захист сталі від механічних навантажень і впливів зовнішнього агресивного середовища.

Завод-виробник «Форостина» реалізує високоякісний металевий блок-хаус, який вдасться купити за привабливою ціною від виробника. Ефективність використання і великий експлуатаційний потенціал дозволять виконати будівельні та ремонтні роботи на високому рівні.

Сфери використання

Металевий сайдинг — це гідний будматеріал, який актуальний при зовнішньому оздобленні фасаду будівлі. На стінах робиться обрешітка, а до неї монтуються спеціальні панелі. Рекомендується заздалегідь робити гідро- та теплоізоляцію. Процес встановлення дуже простий, тому виконати його можливо самостійно без допомоги спеціалістів. Причому монтаж робиться навіть при мінусовій температурі.

Доволі часто блок-хаус використовується під час будівництва різноманітних допоміжних споруд, а також при зведенні парканів та огорож. Металевий сайдинг можливо комбінувати з іншими матеріалами (наприклад, камінням або цеглою). Грамотна комбінація допомагає створити справжній архітектурний шедевр.

Ключові переваги

Металевий блок-хаус має масу гарних якостей, що зробило його одним із найпопулярніших будматеріалів серед споживачів. До основних переваг панелей відносяться:

  1. Велика стійкість до агресивних факторів зовнішнього середовища. Не втрачає експлуатаційні характеристики навіть під впливом дощу, снігу, сонячних променів, високих та низьких температур.
  2. Висока стійкість до корозії. Це досягається завдяки зовнішньому оздоблювальному шару з полімерів.
  3. Відмінна стійкість до загоряння та впливу високих температур.
  4. Помірна вартість. Металевий блок-хаус доступний для людей з середніми фінансовими можливостями. Немає необхідності відновлювати поверхню покриття під час експлуатації.

В каталозі представлений великий асортимент кольорів та фактур, які допоможуть створить саме той дизайн, який вам до душі.

На що зважати при виборі металевого блок-хауса

Перш за все зверніть увагу на загальну концепцію об’єкту. Виберіть стиль будинку або допоміжних споруд, від чого будуть залежати колір та фактура. В асортименті компанії «Форостина» представлені як класичні відтінки (чорний, коричневий, кремовий), так і яскраві та нестандартні (темно-синій, жовтий).

Перед замовленням металевого блок-хауса зніміть заміри з паркану чи фасаду, який треба обшити сайдингом. При необхідності ми безкоштовно допоможемо вам це зробити. Далі робиться підрахунок кількості будматеріалу і загальної вартості продукції.

Як зробити замовлення

Наша компанія довгий час займається виробництвом та продажем металевого блок-хауса високої якості. Використовуємо кращу сировинну базу та передові європейські технології. Це сприяє отриманню відмінної продукції зі збереженням невисокої вартості.

Замовляйте будматеріал, вибравши товар з каталогу, або телефонуйте менеджерам за номерами, вказаними на сайті. Доставка металевого блок-хауса здійснюється по Львову та області транспортними компаніями «Нова пошта» та «Гюнсел».

Меню
error: Content is protected !!