Тип:
бетонні стовпчики
Виробляємо та постачаємо швидкомонтажні бетонні стовпчики для парканів, що мають імітацію цегли або клінкеру. Елемент виготовляються за технологією армованого литого бетону з дуже високою якістю. Товщина стінок стовпчиків всього 1,5 см, що забезпечує невелику вагу продукції, і є зручним при монтажі й транспортуванні. Додатковою перевагою є можливість встановлення поштової скриньки та домофону.
Всі стовпчики, дашки і підмурівки мають кольорове атмосферостійке покриття по всій лицьовій поверхні, причому колір покриття можна замовити згідно колірної гами. Покриття бетонних поверхонь забезпечує:
- Захист бетону від ерозії.
- Обмеження конкретного проникнення іонів хлориду з навколишнього середовища (наприклад сіль, якою посипають вулиці).
- Фарби акрилові або силіконові створюють самоочисне покриття, яке протягом багатьох років забезпечує свіжий і чистий вигляд елементів.
- Покриття стійке до вологого очищення, стирання і дії хімічних речовин як (мінеральне масло, бензин, мастильні матеріали, фізіологічний розчин), погодніх умов (опадів, сонця).
Найголовніші переваги нашої продукції — швидкий і зручний монтаж стовпчиків і елементів, багата гама кольорів імітації клінкеру. Стовпчики — це готовий виріб, в який досить залити бетонну суміш на підготовлений фундамент.
Переваги бетонних стовпчиків
Якщо ви ще сумніваєтеся, то спробуйте оцінити перспективи встановлення інших конструкцій:
- дерев’яні трухлявіють, деформуються;
- металеві іржавіють;
- цегляні руйнуються, не витримують великих навантажень, вимагають багато часу на встановлення.
Бетон — матеріал найдешевший, однак для того, щоб створити стовп, який буде надійним, треба мати досвід, правильно приготувати розчин, не помилитися з погодою. Також знадобляться час та кошти, щоб надати готовій бетонній конструкції привабливого вигляду, тобто додатково придбати декоративні матеріали для облицювання.
Можна купити готові бетонні стовпи, однак вони важкі і на їх встановлення теж піде зайвий час. Якщо ж зупинитися на швидкомонтажних виробах з бетону, то це виявиться вигідніше з усіх точок зору:
- невелика вага робить їх зручними для транспортування, завантаження/розвантаження, монтажу;
- акрилове/силіконове покриття відштовхує атмосферну вологу, не вигорає під впливом ультрафіолету, просте у догляді;
- армований литий бетон не деформується, стійкий до всіх зовнішніх впливів;
- порожнину стовпчика нескладно наповнити бетонною сумішшю навіть недосвідченій людині. Проте консультація спеціалістів стане у нагоді. Звертайтеся — ми допоможемо.
Процес виготовлення, доставки, встановлення не займає багато часу. Тому, якщо вам є куди поспішати, але не за рахунок якості, обирайте для своєї огорожі наші бетонні стовпчики.
Інструкція монтажу стовпців
- Спочатку потрібно викопати яму розміром 50х50 см та глибиною 100 см, після цього виводимо з ями основу ( арматура, стовпець, та інші елементи, які можуть служити основою) і заливаємо бетоном. Після того як ми зробили основу потрібно зробити стакан під стовпчик. Розмір стакану визначається за таким принципом – розмір стовпчика помножити на 2. Наприклад стовпчик 22х22 см, отже 22 см х 2 = 44 см. Тобто стакан повинен бути розміром 22х44 см. Отже виготовляємо стакан та чекаємо повного висихання.
- Після виготовлення основи ми можемо приступати до монтажу стовпців. Готовий стовпець ми повинні поставити на основу та виставити в рівень. Після цього ми можемо заливати бетоном. Стовпчик повинен заливатися бетоном в 3 етапи, тобто розділяємо стовпчик по висоті на 3 частини та заливаємо поетапно,наприклад залили перший першу частину почекали повного висихання і тоді можемо заливати другу частину і тд. Це обовязкова умова для правильного монтажу.
- Для того щоб змонтувати капелюхи мусить пройти 2 тижні від дня монтажу стовпчика, тому, що вся волога повинна вийти за цей час зі стовпчика.
- Парапети встановлюємо або на наявну ленту фундаменту або ж парапет може спокійно висіти в повітрі за рахунок того, що його початок та кінець буде знаходитись на стакані стовпчика. Головна умова для монтажу парапету це відступити 1 см по краях для того, щоб під час температурного розширення було місце. Після монтажу парапету ми обробляємо наш 1 см по краях силіконом та підмальовуємо в колір шва.