1. Головна
  2. Швидкомонтажні бетонні стовпчики

Швидкомонтажні бетонні стовпчики

Швидкомонтажні
стовпчики

Розмір

Готовий проліт

Розмір

Тип:

бетонні стовпчики

Виробляємо та постачаємо швидкомонтажні бетонні стовпчики для парканів, що мають імітацію цегли або клінкеру. Елемент виготовляються за технологією армованого литого бетону з дуже високою якістю. Товщина стінок стовпчиків всього 1,5 см, що забезпечує невелику вагу продукції, і є зручним при монтажі й транспортуванні. Додатковою перевагою є можливість встановлення поштової скриньки та домофону.

Всі стовпчики, дашки і підмурівки мають кольорове атмосферостійке покриття по всій лицьовій поверхні, причому колір покриття можна замовити згідно колірної гами. Покриття бетонних поверхонь забезпечує:

  • Захист бетону від ерозії.
  • Обмеження конкретного проникнення іонів хлориду з навколишнього середовища (наприклад сіль, якою посипають вулиці).
  • Фарби акрилові або силіконові створюють самоочисне покриття, яке протягом багатьох років забезпечує свіжий і чистий вигляд елементів.
  • Покриття стійке до вологого очищення, стирання і дії хімічних речовин як (мінеральне масло, бензин, мастильні матеріали, фізіологічний розчин), погодніх умов (опадів, сонця).

Найголовніші переваги нашої продукції — швидкий і зручний монтаж стовпчиків і елементів, багата гама кольорів імітації клінкеру. Стовпчики — це готовий виріб, в який досить залити бетонну суміш на підготовлений фундамент.

Готові рішення

Меню
error: Content is protected !!